تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد فردیس
پرینت
#۶٠٧٠
97/08/22 سه شنبه 16:30

تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد فردیس

امام جمعه فردیس: خانواده های شهدا و ایثارگران، ارزش های انقلاب هستند

فردیس نیوز - مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد مدارس شهرستان فردیس پیش از ظهر امروز  با حضور مسئولین  در سالن همایش منطقه یک شهرداری فردیس برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، امام جمعه شهرستان  فردیس خانواده های شهدا و ایثارگران را از ارزش ها و  استوانه های انقلاب اسلامی دانست و بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه  تأکید کرد.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی با بیان اینکه بررسی وضعیت کنونی جامعه نشان می دهد در خصوص ترویج  فرهنگ ایثار و توسعه عدالت اجتماعی در دوران 40 ساله انقلاب  مورد کم توجهی قرار گرفته و به اندازه کافی تلاش نشده است  گفت: نتیجه این کم کاری ایجاد فاصله طبقاتی در جامعه و تشکیل فقر و غناست که زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.

وی با اشاره به  توصیه های امام راحل(ره) در خصوص لزوم توجه به محرومان جامعه بیان داشت: تبعیض اجتماعی حاکم بر جامعه،  بیانگر این مطلب است که برای محرومان جامعه  برنامه ریزی مناسبی صورت نگرفته و نگاه مسئولین  به محرومان جامعه نبوده است.

امام جمعه فردیس همچنین اظهار داشت: مردم در همه عرصه های انقلاب  حضور فعال داشته و بار انقلاب همواره بر دوش مردم بوده است. شهدا و ایثار گران از طبقه محروم جامعه، جان خود را در راه دفاع از آرمان های انقلاب و حفظ میهن اسلامی فدا کردند که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند.

وی  تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد را نگاهی ارزشمند به آینده سازان انقلاب توصیف کرد و افزود: آینده انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به دست همین دانش آموزان انقلابی بیمه خواهد شد.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس با اشاره به اینکه 3 مدرسه شاهد با بیش از هزار دانش آموز در شهرستان فردیس فعالیت دارند گفت: مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد هر ساله  به منظور تقویت بنیه علمی این دانش آموزان برگزار و از رتبه های  اول تا سوم مسابقات علمی  تجلیل می شود.

فرشته فهمیده با بیان اینکه همه ما مرهون و قدردان خون شهدا هستیم افزود:  این مراسم با هدف یادآوری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و  تشویق دانش آموزان شاهد  با همکاری اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان فردیس برگزار شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان فردیس  نیز گفت: از مجموع 150 دانش آموز شاهد و ایثارگری که در مدارس شاهد شهرستان فردیس مشغول به تحصیل هستند، امروز و در این مراسم از  87 دانش آموز ممتاز با رتبه های برتر علمی تجلیل شد.

محمد حسین رنجبر با بیان اینکه ما هرچه داریم به برکت خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های آنهاست افزود: فرزندان شهدا و ایثارگران نیز همچون پدران خود  تحصيل و كسب مدارج عالي در عرصه علم و معرفت ممتاز هستند و آینده انقلاب اسلامی به دست توانای  این نوجوانان رقم خواهد خورد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...