تجلیل اصحاب رسانه در شهرستان فردیس
پرینت
#۴١١۴
95/05/20 چهارشنبه 20:27

تجلیل اصحاب رسانه در شهرستان فردیس

فردیس نیوز - بمناسبت 17مرداد و روز خبرنگار برخی از ادارات و نهادهای شهرستان فردیس با برگزاری مراسمی از زحمات خبرنگاران این شهرستان تقدیر کردند. اولین اقدام دراین خصوص توسط هیئت رزمندگان اسلام فردیس صورت گرفت و سپس  ادارات آموزش و پرورش، اتاق اصناف،  هلال احمر، دامپزشکی و ورزش وجوانان خبرنگاران را مورد تجلیل قرار دادند. همچنین به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری فردیس  نیز ضیافتی در محل فرمانداری با حضور مدیر کل صدا و سیمای البرز، امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و  برخی مسئولین شهرستان فردیس برگزار شد که این بار خبرنگاران میهمان ویژه این مراسم بودند.

به گزارش فردیس نیوز، در مراسمی که در فرمانداری فردیس برگزار شد امام جمعه این شهرستان خبرنگاری را امانتداری و کاری ارزشمند خواند و گفت: خبرنگاری کار انسان فرهیخته و امانتدار است که می تواند بلندگو و صدای مردم باشد و مسئولین را در جریان مسائل و مشکلات بطن جامعه قرار دهد و با وجود برخوردهای نامناسب و نامهربانی ها نشکند و علاوه بر وظیفه اطلاع رسانی با نقد منصفانه بتواند کاستی ها را به مسئولین گوشزد کند. دکتر علی اکبر ایمانی همچنین از خبرنگاران خواست مثل همیشه کمک حال مسئولین باشند و تقاضای مردم در خصوص شورا و شهرداری مستقل و سایر نیازهای شهرستان را به گوش مسئولین استان برسانند.

فرماندار فردیس نیز ضمن تبریک روز خبرنگار از زحمات خبرنگاران که بدون هیچ چشمداشتی، اقدامات و خدمات خدمتگزاران نظام را به جامعه انتقال داده  و مشکلات جامعه را به سمع و نظر مسئولین می رسانند تشکر و قدردانی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تجلیل خبرنگاران توسط اتاق اصناف

در مراسم تجلیل خبرنگاران توسط اتاق اصناف که با حضور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد وحید بخت آزاد عضو هیئت رئیسه و خزانه دار اتاق اصناف ضمن تقدیر از زحمات اصحاب رسانه در امر اطلاع رسانی، رسانه ها را حلقه ارتباطی مردم و مسئولین خواند و افزود: امیدواریم بتوانیم با همت مسئولین راهکارهایی برای حمایت بیشتر از این قشر زحمتکش برداشته و از پتانسیل آنها در زمینه اطلاع رسانی بیشتر بهره مند شویم.ره مند شویم.ره مند شویم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش و پرورش شهرستان فردیس از خبرنگاران تجلیل کرد

 

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز