تجدید نظر شورای نگهبان و افزایش ۲ هزار نفری کاندیداهای مجلس

رحمانی فضلی: بیش از ۷ هزار کاندیدا تایید شدند

فردیس نیوز- وزیر کشور گفت: بیش از 2 هزار نفر دیگر از کاندیداها توسط شورای نگهبان تأیید شدند.

به گزارش فردیس نیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از مجموعه دارویی سیناژن واقع در سیمین دشت فردیس که ظهر امروز انجام شد؛ در جمع خبرنگاران، تلاش این مجموعه در جهت رفع نیازهای دارویی کشور را شایسته تقدیر دانست و افزود: این مجموعه با تکیه بر دانش و تخصص نیروها، انگیزه، تلاش و با تکیه بر داشته های موجود، در صادرات و تأمین بازار داخلی موفق هستند که باید به گسترش این واحدهای تولیدی کمک شود.

وی تصریح کرد: در سیستم اداری کمک می شود تا مشکلات این شرکت مرتفع شود.

وزیر کشور در بخش دیگری در پاسخ به سؤال خبرنگاران در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، گفت: مراحل اجرا به خوبی پیش می رود و شورای نگهبان با تجدید نظر در آرای هیئت های نظارت امکان شرکت افراد بیشتری را در انتخابات، محقق کرده و تعداد کاندیداها از 5 هزار و 100 نفر به بیش از 7 هزار و 100 نفر رسید.

وی با بیان اینکه افزوده شدن بیش از دو هزار نفر به کاندیداها امکان رقابت را بالا می برد؛ افزود: از طریق تعامل با شورای نگهبان مسیر نظارت و اجرا به خوبی طی خواهد شد.

رحمانی فضلی با تأکید بر اهمیت مشارکت مردم در انتخابات، گفت: انتخابات تعیین سرنوشت است و موضوع دموکراسی، مردمسالاری دینی و مشارکت مردم در سرنوشت خود، از عطیه های خداوندی است که به لطف شهدا و امام شهدا محقق شده و باید قدردان آن باشیم.

وی حق مشارکت ملت در سرنوشت خود را بسیار ارزشمند دانست و یاد آور شد:تا سال 57 مردم نقش موثری در سرنوشت خود نداشتند و با پیروزی انقلاب اسلامی این امر میسر شد. در شرایط کنونی با توجه به هجمه های دشمنان در کمرنگ کردن نقش مردم در انتخابات، باید تلاش کنیم تا انتخابات با حضور گسترده مردم و با شکوه بیشتری برگزار شود.

وزیر کشور با اشاره به ایرادات موجود در قانون انتخابات؛ گفت: این ایرادات در بخش اجرایی انتخابات از طریق وزارت کشور بررسی و طی لایحه ای به مجلس ارائه شده که پس از تصویب مرتفع خواهد شد.

گفتنی  است مجموعه دارویی سیناژن برای بیش از 3 هزار و 500 نفر نیروی متخصص اشتغالزایی داشته است. 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه