تاسوعا و عاشورا در فردیس بی حادثه گذشت
پرینت
#۶۵٨٨
98/06/20 چهارشنبه 17:51

تاسوعا و عاشورا در فردیس بی حادثه گذشت

فردیس نیوز- سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: با توجه به تمهیدات پیشگیرانه اتخاذ شده از سوی کارشناسان این سازمان، خوشبختانه در ایام فعالیت هیئات مذهبی حادثه‌ای در این شهر رخ نداد.

به گزارش فردیس نیوز، یوسف ذکایی در این خصوص اظهار داشت: امدادگران و کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس در دهه نخست محرم و به‌ویژه در روزهای تاسوعا و عاشورا از ۸۰ هیئت و حسینیه موقتی بازدید کردند و موارد ایمنی را به متولیان آن‌ها آموزش دادند.

وی افزود: با توجه به تمهیدات پیشگیرانه اتخاذ شده از سوی کارشناسان این سازمان، خوشبختانه در ایام فعالیت هیئات مذهبی حادثه‌ای در این شهر رخ نداد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: ۵۶ نیروی عملیاتی این سازمان در دهه نخست محرم با ۲۸ دستگاه خودرو سنگین و نیمه‌سنگین جهت احتیاط و جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی در مکان‌های پرتردد و خطرپذیر شهر به‌ویژه محل‌های استقرار و عزاداری هیئات مذهبی استقرار یافتند.

ذکایی با بیان اینکه نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت ۲۴ ساعته در شهر مستقر بودند، اضافه کرد: آموزش اصول ایمنی به متولیان هیئات مذهبی تأثیر زیادی در رعایت اصول ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث داشت.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و نظارت مستمر درخصوص الزامات ایمنی سبب می‌شود رعایت این نکات به رویه‌ای غالب تبدیل و همه‌ساله در همه مراسم‌های مذهبی و ایام فعالیت هیئات، رعایت شود.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز