تأکید نماینده ولی فقیه استان البرز به اداره کشور بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب
پرینت
#۶٢٧۴
97/12/26 يكشنبه 20:39

تأکید نماینده ولی فقیه استان البرز به اداره کشور بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب

حجت الاسلام یوسفی: سیستم اداره کشور نیاز به خودسازی و جامعه پردازی دارد

آقانوری/ مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس با حضور امام جمعه شهرستان و حجت الاسلام یوسفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز  عصر امروز در سالن همایش منطقه یک شهرداری برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و پایوران سپاه شهرستان فردیس در سالن همایش منطقه یک شهرداری برگزار شد، حجت الاسلام مرادعلی یوسفی با تبیین شخصیت علمی، فقهی، سیاسی و با بصیرت رهبر معظم انقلاب اسلامی، بر اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: صدور این بیانیه از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) و شخصیتی با توانائی های عمیق علمی، سیاسی، بصیرت و زمان شناسی، ضرورت توجه  به این بیانیه و برنامه ریزی بر اساس آن را بیش از پیش روشن می کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز  خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی را به عنوان فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری(مدظله) یادکرد و گفت: به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله) این عناصر باید حول  یک محور باشد و ایرادات جامعه بر اساس آنها اصلاح شود. اگرچه جامعه منفعل نیست؛ اما ابزارهای مدیریتی آن ایراداتی دارد که باید بر اساس این بیانیه اصلاح شود.

وی با بیان اینکه ابزار غربی ما را به تمدن اسلامی نمی رساند، به ایرادات سیستم بانکداری بانک مرکزی اشاره کرد و افزود:  این سیستم با دریافت بهره بانکی و ربا، سرمایه های ملت را به نام دین از بین می برد و  از این طریق به ارزش های دینی لطمات جبران ناپذیری وارد می کند.  

حجت الاسلام یوسفی با تأکید بر اینکه سیستم اداره کشور نیاز به خودسازی و جامعه پردازی دارد، گفت:  عده ای غرب گرا به دنبال پیاده کردن سیستم فَشِل غرب و تفکرات فرسوده غربی در نظام اقتصادی کشور هستند که بیش از نیم قرن از اجرای آن در کشورهای غربی گذشته است.  

وی همچنین با ایراد نسبت به سیستم علمی و پژوهشی حاکم بر دانشگاه های کشور، اظهار داشت: در حالیکه مقالات علمی و پژوهشی باید مشکل گشای مسائل کشور باشد، در حال حاضر پذیرش مقالات دکترا در دانشگاه های کشور بر اساس تأیید ISI (مؤسسه اطلاعات علمی) با بررسی و ارائه راهکار برای مشکلات کشورهای استکباری دنیا، صورت می گیرد.  

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز  بر به روز شدن سیستم اداره نظام جمهوری اسلامی تأکید کرد و گفت: این آمادگی در نظام اسلامی وجود دارد و باید به فرمایش رهبر سیستم های مختلف کشور از جمله انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفته و به روز شوند.

وی اقتصاد مقاومتی را رمز حل مشکلات اقتصادی کشور  دانست و افزود: اگر اقتصاد به دست بسیجیان و بر اساس تفکر بسیجی اداره و اقتصاد مقاومتی اداره شود، مشکلات اقتصادی نیز از میان برداشته خواهد شد و آینده ای روشن به دست بسیجیان رقم خواهد خورد.

در این مراسم امام جمعه و سرهنگ علیزاده فرمانده سپاه شهرستان فردیس نیز بر لزوم توجه، برنامه ریزی و اقدام بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تأکید کردند.

گفتنی است در این مراسم از زحمات 7 ساله حجت الاسلام مطلب رضازاده تقدیر و حجت الاسلام رجبی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام رضا(ع ) شهرستان فردیس معرفی شد.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...