تأکید مدیر کل ورزش و جوانان البرز بر حفظ قهرمانان ملی
پرینت
#۶۵٣١
98/05/14 دوشنبه 13:23

تأکید مدیر کل ورزش و جوانان البرز بر حفظ قهرمانان ملی

غفرانی: از ورزش فردیس حمایت می کنیم

آقانوری/  مدیر کل ورزش و جوانان شهرستان فردیس گفت:  در سال ۹۷ قهرمانان ورزشی استان البرز  ۲ هزار و ۵۰۰ مدال از مسابقات مختلف کسب کردند  که کسب ۲۱ مدال تکواندو در  مسابقات جهانی تکواندو  نشان از ظرفیت های ورزش قهرمانی استان البرز دارد.

به گزارش فردیس نیوز، امیر غفرانی در سومین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان فردیس که پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ با بیان اینکه قهرمانان فردیس نقش به سزایی در کسب  مدال ها و افتخارات استان داشته اند؛ اظهار داشت: فردیس از ظرفیت های بالایی در رشته های مختلف ورزشی برخوردار است و  حضور جوانانی مثل امیر جعفری قهرمان پارا المپیکی و صالح چراغی از پهلوانان با اخلاق البرز هر دو در رشته وزنه برداری  در فردیس، مؤید این مطلب است.

 مدیرکل ورزش و جوانان البرز با اشاره به کمبود زیرساخت های ورزشی شهرستان فردیس به تناسب جمعیت، گفت: اقدامات بسیاری در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان انجام شده و طی دوسال اخیر پروژه های مختلف ورزشی طی ۴ سفر وزیر ورزش به این شهرستان، افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه  از ورزش فردیس حمایت می کنیم؛ افزود: در راستای تقویت ورزش وزنه برداری بخشی از سالن شهدای مدافع حرم این شهرستان به وزنه برداری اختصاص داده  شده است و استخر شهرک وحدت نیز  تا ۴۰ روز آتی به بهره برداری می رسد.

 غفرانی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم رعایت اخلاق توسط ورزشکاران تاکید کرد و افزود: ارزش اخلاق از هر مدالی بیشتر است و همه ورزشکاران به ویژه قهرمانان ورزشی باید اخلاق و منش پهلوانی را سرلوحه خود قرار دهند.

وی از علیرضا کریمی کشتی گیر فردیسی تیم ملی کشورمان، به عنوان قهرمان اخلاق یاد کرد و یادآورشد: این جوان سرمایه و افتخاری ارزشمند برای شهرستان فردیس، استان و کشور است؛ اما متاسفانه مورد حمایت قرارنگرفته و تاکنون  وعده شورای شهر فردیس  به این جوان عملی نشده است که این موضوع موجب ناراحتی این قهرمان ملی شده است.   

وی قهرمانان ورزشی را سرمایه های این کشور دانست و با تأکید بر لزوم حفظ سرمایه های ملی، از شورای اسلامی شهر فردیس خواست تا وعده خود به علیرضا کریمی را عملی کند.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...