تأکید مدیر کل آموزش و پرورش البرز بر توجه ویژه مسئولان به مدیران مدارس
پرینت
#۶۵٣٩
98/05/16 چهارشنبه 15:49

تأکید مدیر کل آموزش و پرورش البرز بر توجه ویژه مسئولان به مدیران مدارس

قاسمی: امسال هزار کلاس درس در البرز احداث می شود

فردیس نیوز - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از  افزایش دوبرابری کمک های خیرین مدرسه ساز  و احداث  هزار کلاس درس در البرز خبر داد.  

به گزارش فردیس نیوز، سالار قاسمی در مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش  ناحیه ۲ و شهرستان فردیس که پیش از ظهر امروز در پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد،با اشاره به مشکلات این مجموعه گفت: استقلال آموزش و پرورش  فردیس و رفع سایر مشکلات موجود با جدیت پیگیری می شود.  

وی ضمن تقدیر از زحمات فرشته فهمیده در سمت مدیر  آموزش و پرورش ناحیه 2کرج و شهرستان فردیس، افزود: انتصاب ایشان در سمت معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز بدون هیچ سفارشی و فقط بر اساس عملکرد شایسته ایشان صورت گرفته است و با توجه به توانایی های ایشان امیدواریم شاهد  تحولات مثبت در  حوزه فرهنگی این مجموعه باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با  تأکید بر اهمیت رعایت اصول اخلاقی در حوزه مدیریت فرهنگی، گفت: جوهره مدیریت فرهنگی و رمز ماندگاری در مسئولیت ها، رعایت اخلاق است و مدیری می تواند در حوزه کاری مورد پذیرش و انتخاب زیرمجموعه قرار گیرد که به اصول اخلاقی پایبند باشد.

وی بر لزوم توجه ویژه مسئولان آموزش و پرورش به مدیران مدارس تأکید کرد و افزود:  با توجه به کمبود اعتبارات و زیرساخت ها،  حجم  آسیب های اجتماعی و جمعیت دانش آموزی،  کار مدیران مدارس بسیار دشوار  و به نوعی ایثار است. مدیران مدارس به عنوان بازوی اجرایی و فکری آموزش و پرورش باید مورد احترام واقع شوند و در اداره احساس آرامش داشته باشند.

قاسمی با بیان اینکه رویکرد آموزش و پرورش سند تحول بنیادین است و چیزی به عنوان سند 2030 در این مجموعه وجود ندارد، اظهار داشت: سند تحول بنیادین  نه تنها منشور آموزش و پرورش بلکه منشور تربیتی نظام جمهوری اسلامی است مبتنی بر مدرسه محوری است که مرکز ثقل آن مدیران مدارس هستند. سند تحول بنیادین به مدیران تحول گرا نیاز دارد.

وی در ادامه با اعلام آغاز پروژ مهر در مجموعه آموزش و پروروش استان البرز گفت: برای اجرای پروژه مهر باید از ظرفیت های درونی و بیرونی آموزش  و پرورش استفاده کرد تا اقدامات لازم برای استقبال از مهر فراهم شود.  

مدیرکل آموزش و پرورش البرز همچنین گفت: امسال برای اولین بار در آموزش و پرورش البرز ۸ میلیارد تومان درآمد مازاد داشتیم که در شرایط کنونی قابل توجه است و برای بازسازی سرویس های بهداشتی مدارس مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی با اعلام این خبر که کمک خیرین مدرسه ساز استان البرز به دوبرابر افزایش یافته است؛ بیان کرد: سال گذشته کمک خیرین مدرسه ساز ۳۰ میلیاد بوده  و امسال  این رقم به ۶۰ میلیارد تومان رسیده است. امسال بیش از بیش از ۵۰ پروژه و هزار  کلاس درس در استان البرز ساخته می شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
رکورد صادرات استان شکسته شد رکورد صادرات استان شکسته شد
خسارت آسیب دیدگان اغتشاشات جبران می شود؟ ...
البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی
قاسمی: با استقلال آموزش و پرورش فردیس موافقیم؛ مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور لازم است ...
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...