تأکید فرماندار فردیس به اعضای شورای شهر؛
پرینت
#۶٨۴١
98/10/18 چهارشنبه 17:10

تأکید فرماندار فردیس به اعضای شورای شهر؛

اختلافات را کنار بگذارید

فردیس نیوز- فرماندار فردیس بر لزوم اتحاد و همدلی مجموعه مدیریت شهری در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان تأکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در نشست معارفه شهردار فردیس که پیش از ظهر امروز  در سالن همایش فرمانداری برگزار شد؛ ضمن تسلیت شهادت  سردار قاسم سلیمانی گفت: حکومت ایشان بر دلها؛مردم را اینچنین  متحول کرد و حضور گسترده مردم در تشییع پیکر ایشان و همراهانش مؤید این مطلب است و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه ایشان باشیم.

وی با اشاره به توانایی ها، سیره و سلوک این فرمانده جبهه مقاومت، افزود: سردار سلیمانی به عنوان مغز متفکر در مسائل مختلف سیاسی- نظامی و اجتماعی با عملکرد فراجناحی خود دنیا را تحت تاثیر قرار داد و علاوه بر اینکه ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام، به وجود این سردار سرافراز افتخار می کرد، در میان مردم مذاهب مختلف  دنیا به ویژه مسلمانان محبوبیت داشت.  

فرماندار فردیس ضمن تسلیت به مناسبت در گذشت تعدادی از هموطنان در اثر اتفاقات اخیر، پاسخ موشکی سپاه پاسداران به اقدام جنایتکارانه امریکا را شایسته تقدیر و حمایت دانست.

وی در ادامه از زحمات منوچهر غفاری اولین شهردار فردیس و مسعود نجفی سرپرست این شهرداری تقدیر کرد وگفت:  در 6 ماه اخیر تلاش نجفی و همکارانش در مجموعه شهرداری برای توسعه و عمران شهر، تکمیل پروژه های عمرانی، تهیه ساختمان جدید برای شهرداری و به ویژه عملکرد آنها در اغتشاشات آبانماه در حفظ و نگهداری استناد و پاکسازی شهر شایسته قدردانی است.

اینانلو همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر تقاضا کرد تا اختلافات را کنار بگذارند و با همدلی و اتحاد مسائل و موضوعات شهر را پیگیری کنند.

وی با اشاره به جمعیت حدود 700 هزارنفری شهرستان فردیس، یادآور شد: این شهرستان فردیس از جمله شهرستان های ویژه با تراکم جمعیتی بالا ، اقشار آسیب پذیر با توان اقتصادی محدود و آسیب های اجتماعی بسیار است که به تقویت  زیرساخت های اساسی  نیاز دارد  و تلاش شهرداران بخش های شهرستان می تواند در توسعه و پیشرفت شهرستان و تأمین نیازهای آن کارساز باشد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز