تأکید فرماندار فردیس بر لزوم توجه ویژه دستگاه ها به اقتصاد و معیشت مردم

جلوگیری از قاچاق کالا به نحوی باشد که شرایط اقتصادی را برای مردم بهتر کند

فردیس نیوز نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان فردیس با حضور  فرماندار و نمایندگان دستگاه های ذیربط پیش از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزار و گزارشی از عملکرد 6 ماهه تعزیرات حکومتی و اداره صنعت، معدن و تجارت در حوزه قاچاق کالا و ارز ارائه شد و نحوه نظارت بر قاچاق احشام در شهرستان، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش فردیس نیوز،  فرماندار فردیس در این نشست بر اهمیت پیگیری مبارزه با قاچاق و کالا و ارز توسط دستگاه ها و نهادهای مربوطه تأکید کرد و افزود: قاچاق کالا، گرانی اجناس  و فشار اقتصادی مضاعف به مردم را به دنبال دارد که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و شعار سال،  قاچاق کالا باید به نحوی مدیریت شود که شرایط  اقتصادی برای مردم بهتر شود.

 ابوالفضل اینانلو ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با قاچاق کالا توسط دستگاه ها به ویژه تعزیرات حکومتی، گفت: تشکیل کمیته صحت در اداره صنعت، معدن و تجارت با جدیت پیگیری شود و اتاق اصناف با همکاری نیروی انتظامی و سایر نهادها بر عرضه کالای قاچاق با جدیت بیشتری نظارت کند.

مقام عالی دولت در شهرستان فردیس با اشاره به مصوبات شورای تامین شهرستان در خصوص قاچاق کالا و ارز، ارسال مصوبات این شورا  به دستگاه ها و پیگیری آن را مورد تأکید قرار داد.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک بین دام و انسان، تعیین جایگاه ویژه ذبح دام توسط شهرداری را ضروری دانست و افزود: برخی بیماری های مشترک بین دام و انسان بر اثر کشتار غیربهداشتی و نامتعارف دام است که با ایجاد جایگاه ویژه، امکان کنترل و نظارت به صورت متمرکز و مستمر توسط دستگاه های ذیربط فراهم می شود.

           


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه