تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
پرینت
#۶١٢١
97/09/15 پنجشنبه 16:27

تأکید سرپرست استانداری البرز ؛

تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت

فردیس نیوز- سومین نشست رسیدگی به مشکلات بیمارستان امام خمینی (ره) در هفته جاری به ریاست سرپرست استانداری البرز، برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز ، در این نشست که به منظور حل مشکلات  بیمارستان امام خمینی (ره) و کارکنان آن ظهر پنجشنبه به ریاست سرپرست استانداری البرز و با حضور معاونان استانداری، فرماندار کرج، رئیس سازمان همیاری شهرداری های استان و جمعی از مسئولان دستگاه های نظارتی و نماینده کارکنان بیمارستان برگزار شد، گزارشی از روند امور و اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان مربوطه ارائه شده و نمایندگان کارکنان، چالش ها و دغدغه های خود را بیان کردند.

در ادامه سرپرست استانداری البرز با تأکید بر ضرورت تسریع در حل مشکلات بیمارستان و کارکنان آن، گفت: ما بعنوان نمایندگان دولت و نظام درصدد اتخاذ تدبیری اساسی برای حل این مشکل هستیم.

عزیزاله شهبازی  افزود: مصوبات و تصمیماتی که در این نشست مورد تأیید مجموعه مسئولان ذیربط قرار می گیرد، در چهارچوب قوانین و مقررات و به منظور تسریع در رفع موانع است.

وی افزود: تعیین تکلیف بیمارستان باید در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

سرپرست استانداری البرز گفت: تجهیزات و امکانات بیمارستان امام خمینی (ره) یک ظرفیت بزرگ برای استان متراکم و پرجمعیت البرز محسوب می شود از این رو باید با تعامل و همراهی مجموعه استان نسبت به حل مشکل اقدام کرد.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید اقدامات بزرگی در حوزه درمانی البرز صورت گرفته افزود: طی این مدت سرانه تخت بیمارستانی از 1.2 تخت برای هر هزار نفر به 4 تخت برای هر هزار نفر ارتقا یافته است.

دکتر شهبازی اضافه کرد: در خصوص حقوق کارکنان نیز تصمیم لازم گرفته می شود تا در اسرع وقت بخشی از این مطالبات پرداخت شود.

وی با بیان اینکه تعیین شرایط دوره انتقال به معنی عدم مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان همیاری شهرداری های استان نیست، گفت: مجموعه استان کمک می کنند تا در ابتدا مطالبات مالی بیمارستان، سپس تعیین تکلیف و سودآوری آن انجام پذیرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز