تأکید بر تقویت ستاد بحران فردیس
پرینت
#۶١٠٣
97/09/06 سه شنبه 20:51

تأکید بر تقویت ستاد بحران فردیس

فرماندار فردیس: تجهیزات بحران شهرستان شناسایی شود

فردیس نیوز- چهارمین  نشست شورای اداری شهرستان فردیس با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان البرز، فرماندار، امام جمعه و مدیران دستگاه ها پیش از ظهر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست  فرماندار فردیس با گرامیداشت هفته بسیج و تأکید بر لزوم گسترش تفکر بسیجی در جامعه  گفت: این انقلاب ثمره خون شهدایی است که جان خود را برای دفاع از این مرز و بوم  فدا کردند و همه ما استمرار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را  مدیون خون شهدا هستیم و ادای احترام به و تکریم خانواده های آنها و همچنین رسیدگی  به امور جانبازان و ایثارگران یک وظیفه همگانی است. 

ابوالفضل اینانلو همچنین رعایت اخلاق اسلامی، رفتار حسنه و تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان را ضروری دانست و افزود: مردم در پشتیبانی از انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشتند و طبق تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله) و ریاست جمهوری، همه مسئولین باید برای رسیدگی به امور، رفع مشکلات  مردم تلاش مضاعف به کار گیرند.

وی با اشاره به ارزیابی صورت گرفته از مراجعین به ادارات و فرمانداری شهرستان، میزان رضایتمندی شهروندان از عملکرد ادارات فردیس را  نسبی اعلام کرد و افزود: مدیران ادارات باید از طریق تکریم ارباب رجوع در جهت افزایش رضایتمندی مردم حرکت کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان فردیس در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اختلاف نظر نباید موجب تفکرات منفی و کینه توزی شود گفت: تعامل و تفاهم موجب شکوفایی و پیشرفت و اختلاف و کینه توزی مانع پیشرفت امور  است.  مشکلات بین ادارات شهرستان  باید در سطح شهرستان و  با تعامل سازنده حل شود و کار به دستگاه های حل اختلاف  نرسد.

وی در ادامه به دموکراسی و مردم سالاری به عنوان  فلسفه تشکیل شوراها اشاره کرد و  یادآور شد: تصمیم گیری در  شوراها بر اساس خرد جمعی نمایندگان مردم شکل می گیرد و نباید شوراها به سمت تفرق و تَشَتُت آراء پیش بروند و این رویه خسارات فراوانی به دنبال خواهد داشت.  

اینانلو همچنین بر لزوم برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و  افزود: با توجه به حساسیت های موجود و تهدید دشمنان در خصوص جشن چهل سالگی انقلاب، باید از هم اکنون و با بیان  دستاوردهای نظام و انقلاب در مدارس و مساجد به استقبال دهه فجر برویم.

فرماندار فردیس تقویت ستاد مدیریت بحران شهرستان را ضروری دانست و افزود: همه دستگاه ها به ویژه دستگاه های خدمات رسان و شهرداری ها با تأمین تجهیزات و امکانات آمادگی لازم برای مقابله با بحران را داشته باشند. همچنین امکانات ادارات و بخش های خصوصی شهرستان شناسایی شود تا در صورت وقوع بحران از تمام ظرفیت موجود برای مقابله با بحران بهره گیری شود.  

گفتنی است در این نشست از علی حسنی به عنوان رئیس اداره پست شهرستان فردیس  تقدیر و خانم ارجمندی در این سمت معرفی شد. همچنین از زحمات گلشن شیرمحمدی تقدیر و سید عباس طباطبائی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان معرفی شد.  

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...
اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان
حمایت تمام قد آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از سبزپوشان سپاه ...
فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق» فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق»
فراخوان ثبت‌نام در جشنواره «جوان موفق»، ویژه جوانان استان البرز باهدف شناسایی جوانان نخبه، توانمند و ...
توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛ توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛
جمع آوری و ارسال ۲۷ تن کمک های مردمی از اقلام مورد نیاز سیل زدگان ...