تأکید بر تقویت ستاد بحران فردیس
پرینت
#۶١٠٣
97/09/06 سه شنبه 20:51

تأکید بر تقویت ستاد بحران فردیس

فرماندار فردیس: تجهیزات بحران شهرستان شناسایی شود

فردیس نیوز- چهارمین  نشست شورای اداری شهرستان فردیس با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان البرز، فرماندار، امام جمعه و مدیران دستگاه ها پیش از ظهر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست  فرماندار فردیس با گرامیداشت هفته بسیج و تأکید بر لزوم گسترش تفکر بسیجی در جامعه  گفت: این انقلاب ثمره خون شهدایی است که جان خود را برای دفاع از این مرز و بوم  فدا کردند و همه ما استمرار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را  مدیون خون شهدا هستیم و ادای احترام به و تکریم خانواده های آنها و همچنین رسیدگی  به امور جانبازان و ایثارگران یک وظیفه همگانی است. 

ابوالفضل اینانلو همچنین رعایت اخلاق اسلامی، رفتار حسنه و تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان را ضروری دانست و افزود: مردم در پشتیبانی از انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشتند و طبق تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله) و ریاست جمهوری، همه مسئولین باید برای رسیدگی به امور، رفع مشکلات  مردم تلاش مضاعف به کار گیرند.

وی با اشاره به ارزیابی صورت گرفته از مراجعین به ادارات و فرمانداری شهرستان، میزان رضایتمندی شهروندان از عملکرد ادارات فردیس را  نسبی اعلام کرد و افزود: مدیران ادارات باید از طریق تکریم ارباب رجوع در جهت افزایش رضایتمندی مردم حرکت کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان فردیس در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اختلاف نظر نباید موجب تفکرات منفی و کینه توزی شود گفت: تعامل و تفاهم موجب شکوفایی و پیشرفت و اختلاف و کینه توزی مانع پیشرفت امور  است.  مشکلات بین ادارات شهرستان  باید در سطح شهرستان و  با تعامل سازنده حل شود و کار به دستگاه های حل اختلاف  نرسد.

وی در ادامه به دموکراسی و مردم سالاری به عنوان  فلسفه تشکیل شوراها اشاره کرد و  یادآور شد: تصمیم گیری در  شوراها بر اساس خرد جمعی نمایندگان مردم شکل می گیرد و نباید شوراها به سمت تفرق و تَشَتُت آراء پیش بروند و این رویه خسارات فراوانی به دنبال خواهد داشت.  

اینانلو همچنین بر لزوم برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و  افزود: با توجه به حساسیت های موجود و تهدید دشمنان در خصوص جشن چهل سالگی انقلاب، باید از هم اکنون و با بیان  دستاوردهای نظام و انقلاب در مدارس و مساجد به استقبال دهه فجر برویم.

فرماندار فردیس تقویت ستاد مدیریت بحران شهرستان را ضروری دانست و افزود: همه دستگاه ها به ویژه دستگاه های خدمات رسان و شهرداری ها با تأمین تجهیزات و امکانات آمادگی لازم برای مقابله با بحران را داشته باشند. همچنین امکانات ادارات و بخش های خصوصی شهرستان شناسایی شود تا در صورت وقوع بحران از تمام ظرفیت موجود برای مقابله با بحران بهره گیری شود.  

گفتنی است در این نشست از علی حسنی به عنوان رئیس اداره پست شهرستان فردیس  تقدیر و خانم ارجمندی در این سمت معرفی شد. همچنین از زحمات گلشن شیرمحمدی تقدیر و سید عباس طباطبائی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان معرفی شد.  

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...