معاون استانداری البرز؛ با آغاز سال تحصیلی و ایام ماه محرم، نظارت بیشتری بر ارایه مایحتاج عمومی مردم در بازار صورت گیرد

با توجه به بازگشایی مدارس و در پیش بودن عید قربان و ایام محرم، نیاز به کنترل، نظارت بر بازار به منظور رفاه حال مردم، باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گیرد

فردیس نیوز - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز از ستاد تنظیم بازار استان خواست برای بهبود و ارتقای سطح کیفی و کمی عرضه و ارایه مایحتاج عمومی مردم در بازار، نظارت بیشتری بر عملکرد واحدهای صنفی داشته باشد

به گزارش فردیس نیوز، عباداله کامکار با بیان این مطلب در کار گروه تنظیم بازار استان، با اشاره به اینکه این جلسات با توجه به نیاز مردم و مناسبت های خاص برگزار می شود، افزود: در این ایام با توجه به بازگشایی مدارس و در پیش بودن عید قربان و ایام محرم، نیاز به کنترل، نظارت بر بازار به منظور رفاه حال مردم، محسوس است که باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گیرد.

وی گفت: یکی از بخش های حائز اهمیت، بحث ذخیره کالاهای اساسی است که در این زمینه اقلامی چون گوشت، مرغ و سایر ملزومات مردم، به اندازه کافی موجود است و نگرانی از این حیث وجود ندارد.

کامکار با تاکید بر لزوم ساماندهی کشتارگاه ها در استان، ادامه داد: در این بخش بررسی های گسترده ای صورت گرفته و بخش خصوصی نیز ورود پیدا کرده است، از این رو بستر برای حضور تشکل ها و تعاونی ها برای ایجاد پایانه متناسب با نیاز استان فراهم است.

وی با بیان اینکه از حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در چارچوب ضوابط و مقررات استقبال می شود، گفت: ساماندهی بازار برای رفاه مردم و از طرفی حفظ حقوق تمامی کسبه مد نظر است، در این بخش دستگاه های مربوطه تنها نقش نظارتی دارند.

معاون استاندار به آغاز ماه مهر و توجه به اقشار کم درآمد جامعه اشاره کرد و افزود: با آغاز سال جدید و نیاز دانش آموزان به لوازم التحریر و سایر اقلام مرتبط با این بخش باید شرایطی فراهم شود، که تمامی افراد بتوانند مایحتاج مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنند.

در این جلسه مصوب شد؛ برای ایجاد پایانه توزیع مرغ نیاز سنجی شده و بررسی های دقیق تری صورت گرفته، همچنین با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی و ایام ماه محرم، نظارت بیشتری بر بازار صورت گیرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه