تأکید امام جمعه فردیس بر لزوم بصیرت افزایی مربیان در حهت تربیت دینی دانش آموزان

فردیس نیوز- همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله مفتح و روز پیوند حوزه و دانشگاه، همچنین به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن، عترت و نماز، مدیر، معاون تربیت بدنی و پرورشی و جمعی از مدیران پرورشی آموزش و پرورش شهرستان فردیس با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست امام جمعه فردیس  بر لزوم بصیرت افزایی مربیان در جهت تربیت دینی دانش آموزان تأکید کرد و گفت: همه مربیان، دست اندرکاران تعلیم و تربیت و خانواده ها برای بصیرت افزایی  در راستای تربیت دینی دانش آموزان و تعمیق باورهای اعتقادی نسل آینده و سرمایه های این کشور باید تلاش مضاعف داشته باشند.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی برنامه ریزی برای خانواده ها و دانش آموزان را ضروری دانست و  افزود: فضای مجازی به عنوان ابزاری مؤثر و پرمخاطب می تواند در جهت تربیت صحیح جامعه هدف، استفاده شود.

وی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ نماز در مدارس گفت: در سال آتی برای برپایی نماز جماعت در مدارس از دانش آموختگان حوزه علمیه شهرستان بهره خواهیم گرفت.

در این نشست گزارشی از برنامه ها و  توفیقات حاصل در سه حوزه قرآن، عترت و نمازدر سطح مدارس. منطقه، استان و کشور توسط منظوری معاون  پرورشی و تربیت بدنی منطقه  ارائه شد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه