تأثیر خبرنگاران قوی در موفقیت کشور

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور :تقویت درگیری های داخلی و فروش قلم عادت خبرنگاران در رسانه ها شده است

فردیس نیوز - رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به این که به خبرنگاران باید بها داده شود، اظهار کرد: اگر خبرنگاران تقویت شوند کشوری موفق خواهیم داشت.

به گزارش فردیس نیوز، مسعود بصیری پیش از ظهر سه شنبه 17 اسفند ماه در آیین افتتاح کانون بسیج رسانه شهرستان ساوجبلاغ، عنوان کرد: اگر خبرنگارانی قوی داشته باشیم اوضاع سیاسی و مدیریتی کشور قوی و سرانجام کشوری قوی خواهیم خواهیم داشت.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر این که حضور 635 شهید در شهرستان ساوجبلاغ نشان از بصیرت این شهر است،  دلیل پیروزی انقلاب اسلامی را همکاری شهیدان عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به جو سازی های موجود در جامعه گفت:اگر کسی که حق میگوید را تنها گذاریم حقیقت را تنها گذاشته ایم.خداوند در قرآن آیات بسیاری در رابطه با دفاع از حق نازل کرده است.

بصیری همچنین با اشاره به این که انسان با تعقل و تفکر به یاری حق و مقابله با استکبار برمی خیزد، افزود: خداوند قدرت اختیار را به انسان عطا کرده تا به پویایی برسد.

"روشن فکر نماها دلیل کندی سرعت انقلاب"

بصیری در بخش دیگری از سخنان خود به کندی سرعت موفقیت انقلاب به دلیل وجود روشن فکر نماها پرداخت و عنوان کرد: در رسانه های جمهوری اسلامی گاهی به دلیل علاقه های فردی همکاری با باطل نمایان است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر این که روشن فکر نما ها موفقیت کشور را در چسبیدن به دشمن می دانند، بیان کرد: اینها بزک کننده چهره استکبارند و در هنگام هرج و مرج و جنگ نیز به کشور های مقابل روی می آورند.

وی ادامه داد: روشن فکر نماها در صد سال اخیر در رسانه ها قلم زنی می کنند و مسبب بسیاری از اتفاقات ضد انقلابی داخل کشور هستند.

وی با اشاره به این که امام خمینی ره 15 سال طول کشید تا با رسانه ها ارتباط انقلابی برقرار کند، گفت: امام راحل با هجوم رسانه های خارجی مقابله کرد و به پیروزی رسید.

"آمریکا در حادثه سیاسی"

بصیری در بخش دیگری بر این که رسانه های کشور درگیر اتفاقات پیش پا افتاده داخلی هستند، خاطر نشان کرد: کشور آمریکا در یک حادثه سیاسی قرار دارد و رسانه های کشور مشغول اتفاقات و دل مشغولی های روزانه چون تبلیغات هستند.

وی با اشاره به حوادث سیاسی روز آمریکا، عنوان کرد: ترامپ در سخنرانی اولین کنگره از وجود 43 درصدی مردم امریکا در زیر خط فقر خبر می دهد.

وی ادامه داد:ما در یک کشور غنی و قوی از هرجهت زندگی می کنیم اما عادت کرده ایم که حوادث و درگیری های داخلی را تقویت کنیم و فروش قلم عادت خبرنگاران در رسانه ها شده است.

بصیری به مشکلات رسانه ها در جمهوری اسلامی از جمله کمبود میزان درآمد، فقدان بیمه  و... اشاره کرد و افزود: وظیفه ماست رسانه ها را تقویت کنیم. امام خمینی (ره) با رسانه ها پیروز شد ؛ رسانه ها در آینده کشور تاثیر گذارند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر خبرنگار اصلاح شود، سیستم سیاسی و مدیریتی قوی و کشور آباد می شود.

گفتنی است کانون بسیج رسانه ساوجبلاغ با حضور رییس سازمان بسیج رسانه کشور، فرمانده سپاه ساوجبلاغ، فرماندار، شهردار،اعضای شوراي شهر ، خانواده شهدا، مسئولين و اصحاب رسانه شهرستان ساوجبلاغ افتتاح شد .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه