بی توجهی به ورزش و مصوباتی که اجرایی نمی شود
پرینت
#۶١۶٠
97/10/12 چهارشنبه 18:20

بی توجهی به ورزش و مصوباتی که اجرایی نمی شود

عزیزی: ورزش فردیس را حمایت کنید

آقانوری/ نشست ستاد ساماندهی امور جوانان، شورای ورزش و شورای ورزش همگانی شهرستان فردیس با غیبت مسئولین ذیربط، بی نتیجه ماند.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست که گویا حضور استاندار البرز در شهرک صنعتی سیمین دشت برآن سایه انداخته و گویا مسئولین دستگاه ها همراهی با استاندار را به امور ورزش و جوانان شهرستان ترجیح دادند، موضوعات ستاد ساماندهی امور جوانان بی نتیجه مانده و مقرر شد این نشست پس از 10 روز، دوباره برگزار شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس با بیان اینکه کمک به توسعه و ترویج ورزش در راستای حفظ سلامت جامعه یک وظیفه همگانی است، از عدم حضور مسئولین دستگاه ها در این نشست و کم اهمیت شمردن آن گلایه کرد و گفت: اعتبارات دولتی پاسخگوی نیازهای ورزشی شهرستان نیست. با توجه به حجم نیازهای زیرساختی ورزشی در شهرستان، تأمین این نیازها، همکاری و مشارکت همه نهادها و دستگاه ها به ویژه شورا و شهرداری را می طلبد.  

وی یادآور شد: 37 هیئت ورزشی در شهرستان فردیس فعال است که علیرغم کمبود زیرساخت ها، فقط با عشق  و علاقه به ورزش، به صورت رایگان خدمت می کنند و حتی مکانی برای رسیدگی به امور هیئت های ورزشی نداشته، دفاتر و مدارک موجود را به صورت سیار و در کیف های دستی با خود حمل و نقل می کنند.

داوود عزیزی با اشاره به مصوبه چندجلسه گذشته شورای ورزش در خصوص تأمین سکوی تنها زمین فوتبال شهرستان فردیس و احداث دفاتر هیئت های ورزشی در زیر این سکوها توسط شهرداری افزود: طی بازدید میدانی از زمین فوتبال شهرستان با همراهی فرماندار، شهردار و برخی از اعضای شورای شهر فردیس، مدیریت شهری در این خصوص قول همکاری داده که متأسفانه تا کنون هیچ اقدامی انجام نشده است. ضمن اینکه با عدم حضور هیچ مسئولی از شورا و شهرداری در این نشست، این موضوع همچنان بی نتیجه مانده است.

وی با تأکید بر لزوم ایجاد انگیزه در ورزشکاران، الگوسازی و معرفی نخبگان ورزشی به جامعه گفت: در این راستا با همکاری شورای اسلامی شهر فردیس، آیین نامه تجلیل از ورزشکاران با مبلغ 270 میلیون تومان تدوین و به تصویب شورا رسید که امیدواریم این آیین نامه در جهت حمایت از ورزشکاران و نخبگان ورزشی در اسرع وقت به تأیید کمیته انطباق فرمانداری برسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس همچنین از شهرداری فردیس خواست برای معرفی قهرمانان ورزشی در ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر، تعدادی تابلو را به ورزش و جوانان اختصاص دهد. همچنین نسبت به پرداخت حق الزحمه مربیان 8 پایگاه ورزش همگانی در فردیس، همکاری لازم را داشته باشد.

 گفتنی است در این نشست ضمن معرفی استارتاپ ها توسط یکی از اعضای مجمع جوانان استان البرز، با نظر مثبت شهردار مشکین دشت، مقرر شد خانه استارتاپ شهرستان فردیس در این شهر راه اندازی شود.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...