بیمارستان کوثر در اختیار شهروندان کرجی
پرینت
#١۵۵۴
93/12/24 يكشنبه 10:46

بیمارستان کوثر در اختیار شهروندان کرجی

فردیس نیوز - عضو شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه امیدواری زیادی برای استفاده مجموعه بیمارستان کوثر برای شهروندان کرجی وجود دارد، گفت: تفاهم‌نامه‌ای در این راستا مابین مسئولان ذی‌صلاح درحال انعقاد است تا این بیمارستان در اختیار مردم کرج قرار گیرد.

به گزارش فردیس نیوز، محمدصادق باغستانی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه میان شهرداری منطقه 6، دانشگاه خوارزمی و تامین اجتماعی نیروهای مسلح در رابطه با بیمارستان کوثر، اظهار داشت: باید بررسی‌های لازم در این راستا صورت پذیرد و امید است به تصویب شورای اسلامی شهر کرج نیز برسد.

عضو شورای شهر کرج افزود: این تفاهم‌نامه بر این اساس است که تامین اجتماعی نیروهای مسلح به عنوان پرداخت سرانه به شهرداری، ساختمان بیمارستان کوثر را به شهرداری دهد و نحوه تفاهم شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی نیز در این تفاهم‌نامه مشخص می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین نحوه همکاری استانداری و سهمیه راه‌وشهرسازی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشکلات و معضلات درمانی مردم در شهر کرج به نحو مطلوبی مرتفع شود.

باغستانی با تاکید بر اینکه امیدواری زیادی برای استفاده مجموعه بیمارستان کوثر برای شهروندان کرجی وجود دارد، گفت: تاکنون اقدامات مناسبی در این راستا صورت گرفته و بسیار خوب پیش رفته‌ایم.

وی با اشاره به چگونگی انتقال تجهیزات این بیمارستان بیان کرد: تجهیزاتی که انتقال داده شده، مواردی بود که هنوز به این بیمارستان منتقل نشده و قبل از انتقال به بیمارستان کوثر به استان اصفهان فرستاده شد و تغییرات چندانی در رابطه با  تجهیزاتی که در داخل بیمارستان بود، صورت نگرفته است .

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر کرج، با بیان اینکه تلاش می‌شود دستگاه‌ها را به سرمایه‌گذاری در شهر تشویق کنیم، تصریح کرد: اگر بستری فراهم شود تا مانند دیگر استان‌ها نیروهای مسلح، نیروی انتظامی، ارتش، سپاه، بانک‌ها و بسیاری از دستگاه‌های دولتی برای ارائه خدمات به مجموعه خود مراکزی را احداث کنند، بخش بزرگی از مشکلات مرتفع می‌شود و سرانه درمانی البرز نیز افزایش می‌یابد.

وی همچنین با اشاره به بحث جمع‌آوری موش‌ها و حیوانات موذی در سطح شهر بیان کرد: در سال 94 بودجه سازمان پسماند بیش از 10 برابر شده و مبلغی بالغ بر 5 میلیارد تومان به بحث فرهنگ‌سازی و امحاء جانوران موذی اختصاص یافته است

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز