بیمارستان فردیس تا سال 98 به بهره برداری می رسد؟!
پرینت
#۶٢٠١
97/11/13 شنبه 20:17

بیمارستان فردیس تا سال 98 به بهره برداری می رسد؟!

اینانلو: ورود به اختلافات شورا و شهرداری فردیس با مصلحت اندیشی و در چارچوب قانون

آقانوری/ فرماندار فردیس از جابجایی اعتبار غیرنقدی بیمارستان فردیس و تسریع در اجرای این پروژه خبر داد و گفت: بیمارستان فردیس تا سال آتی به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه عملکرد فرمانداری در خصوص اختلافات  شورا و شهرداری ضعیف نبوده است، افزود: دخالت فرمانداری در این خصوص در چارچوب قانون و مصلحت شهر بوده و با توجه به شرایط موجود و تلاش دشمنان برای تفرقه افکنی در جامعه، تلاش کردیم با  اقدام منطقی و درست، موضوع اختلافات در آرامش حل و فصل شود. مصلحت اندیشی از مهمترین وظایف  مسئولین است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اختلافات شورا و شهرداری فردیس در هیئت حل اختلاف استان مطرح نشده است، ادامه داد: برای رسیدگی به این موضوع، باید بررسی های لازم انجام و گردش کار به استانداری ارائه شود. پس از طی مراحل قانونی در صورت لزوم و صلاحدید استاندار، به هیئت حل اختلاف استان ارجاع می شود.

فرماندار فردیس همچنین گفت: قانون اختیاراتی را  برای شورا در خصوص استیضاح شهردار تعریف کرده که می تواند از آن استفاده کند. برآیند کار شورا و شهرداری باید به گونه ای باشد که شهر قفل نشود و خروجی کار شورا و شهرداری به نفع مردم باشد.

در بخشی از این نشست اینانلو در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه  اعتبار پروژه بیمارستان فردیس که از محل سفر ریاست جمهوری تأمین شده، غیرنقدی و به صورت اوراق مشارکت است؛ آیا می توان طبق برنامه شاهد بهره برداری این پروژه در سال 98 باشیم؟ گفت: طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی، قرار است برای تسریع در اجرای پروژه، مبلغ 50 میلیارد تومان برای تأمین هزینه های بیمارستان فردیس تسهیلات دریافت و پروژه تا سال آتی اجرا شود. همچنین طی نشستی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در صحن شورای اسلامی، قرار شد از سوی مدیریت شهری همکاری لازم برای توسعه بیمارستان فردیس انجام شود.

وی در خصوص اقدام فرمانداری برای رفع مشکلات آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی از مدارس این شهرستان هنوز به مالکیت آمورش و پرورش درنیامده است؛ طی نشستی با مهندس ترقی مالک اصلی و سازنده فردیس، قرار شد؛ سند مالکیت  مدارس و مکان‌های عمومی  و عام المنفعه این شهر، به ملکیت ارگان‌های مربوطه از جمله مدارس انتقال یابد.

فرماندار فردیس مشکلات اسناد املاک شهرک ناز فردیس را که در سؤالات مطرح شده بود، ناشی از عدم تحویل این شهرک توسط شهرک ساز به شهرداری دانست و افزود: در این خصوص  اختلافاتی بین شهرداری و اداره راه و شهرسازی وجود دارد که در راستای رفع آن  نشستی در فرمانداری برگزار خواهیم کرد.

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...