بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ تن مواد غذایی فاسد در فردیس معدوم شد

فردیس نیوز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس میزان مواد ۸غذایی فاسد، کشف و معدوم شده در فروردین ماه ۹۸ را ۳ هزار و ۸۱۰ کیلوگرم اعلام کرد.دکتر ترابی

به گزارش فردیس نیوز دکتر محمدرضا ترابی با تشریح اقدامات واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان فردیس در اولین ماه سال جاری، افزود: با هدف حفظ سلامت شهروندان در ایام ویره نوروز و پس از آن، بیش از ۳ هزار و ۹۷۹ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و ۷۵ مورد نمونه برداری از مواد غذایی توسط بازرسان بهداشت محیط انجام شد.

وی افزود: در طول این مدت ۱۶۴ مورد اقدام قانونی از جمله صدور اخطارها و معرفی به مراجع قضایی و نیز تعداد ۴۴ مورد تعطیلی موقت برای مراکز متخلف انجام و هزار و ۱۷۴ کارت بهداشت برای مراکز صادر شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس میزان مواد غذایی فاسد، کشف و معدوم شده در شهرستان را ۳ هزار و ۸۱۰ کیلوگرم اعلام کرد.

وی با بیان اینکه سنجش کیفیت آب آشامیدنی از جمله اقدامات واحد بهداشت محیط است؛ گفت: در طول این مدت نمونه برداری از آب ۱۳۲ مورد، کلرسنجی آب اشامیدنی به تعداد یکهزار و ۲۳ مورد و سنجش با تجهیزات پرتابل به تعداد۷۵۰ مورد، انجام شده است.

ترابی ۶ مورد برخورد با دست فروشان دوره گرد، ۱۳مورد نظارت و بازرسی مشترک با سایر سازمان ها، ۵۵ مورد رسیدگی به شکوائیه های بهداشتی و ۱۴ مورد بازدید از پارک و ورزشگاه ها را از جمله دیگر اقدامات واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان فردیس در فروردین ماه سال ۹۸ برشمرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه