بیانیه سازمان بسیج رسانه استان البرز به مناسبت یوم ا... 9دی

فردیس نیوز - سازمان بسیج رسانه استان البرز با گرامیداشت این روز بزرگ از اهالی رسانه‌ و اهالی با بصیرت قلم خواستاریم با ‏تبیین و تشریح این حادثه مهم و به یادگار مانده از بصیرت مردم انقلابی نسبت انتشار و انعکاس این رویداد بزرگ ‏همچون گذشته از هیچ کوششی دریغ نکنند.

به گزارش فردیس نیوز، متن بیانیه سازمان بسیج رسانه استان البرز به مناسبت یوم ا... 9دی بدین شرح است:

ان تنصر ا... ینصرکم و یثبت اقدامکم

 

بی‌تردید 9 دی‌ماه از روزهای مهم در تاریخ معاصر کشور و نظام ‏جمهوری اسلامی است، روزی که بار دیگر نقش حساس پیوند میان مردم و ولایت گره بزرگی از مشکلات کشور را ‏باز و برگ زرین دیگری از دفتر ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و انقلاب اسلامی بود.‏

بازخوانی و ترسیم علل بروز فتنه ۸۸ که پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و حضور ۸۵ درصدی مردم ‏در آن رقم خورد، هوشیاری و آمادگی برای مصاف و مقابله با سناریوهای جبهه معاندین انقلاب و نظام را در جامعه ‏تحکیم بخشید. همچنین ضمن ایمن بخشی نظام اسلامی و ناکامی راهبردها و پروژه های دشمن، مانع بروز فتنه های ‏مشابه در روند حرکت رو به جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

گرامیداشت حماسه 9 دی امری فراجناحی و متعلق مردم و نظام اسلامی است و خروج از آن خروج از چارچوب‌های ‏دینی و قانونی است، خروج از جبهه رزمندگانی است که امروز در دفاع از مسلمانان و شیعیان در نقاط مختلف منطقه ‏خون خود را اهداء می‌کنند و مدافع حرم و نگهبان حیثیت جامعه می‌شوند، به‌راستی شما که مدافع حرم نمی‌شوید، ‏خدم‌وحشم اندیشه‌های دشمن نشوید.

سازمان بسیج بسیج رسانه استان البرز ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی که تجلی حماسه کبیر ملت ایران است؛ با دعوت ‏از آحاد مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی برای حضور پرشور در آیین های گرامیداشت این حماسه ماندگار اعلام می ‏دارد نهم دی مردم ضمن نشان دادن دلبستگی و وابستگی خود به انقلاب و رهبری در واقع برای نظام جمهوری اسلامی ‏تولید قدرت کردند، لذا نهم دی بخشی از فرآیند تولید قدرت در حکومت مبتنی بر ولایت است.

همچنین در پایان از اهالی رسانه‌ و اهالی با بصیرت قلم خواستاریم با تبیین و تشریح این حادثه مهم و به یادگار مانده از ‏بصیرت مردم انقلابی نسبت انتشار و انعکاس این رویداد بزرگ همچون گذشته از هیچ کوششی دریغ نکنند


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه