برگزاری کارگاه آموزشی کمیته جهت یابی در فردیس
پرینت
#۶۶۶٨
98/07/28 يكشنبه 19:55

برگزاری کارگاه آموزشی کمیته جهت یابی در فردیس

فردیس نیوز- کارگاه آموزشی توجیهی کمیته جهت یابی به مناسبت هفته تربیت بدنی  با همکاری هیئت انجمن های ورزشی  و جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس برای جمعی از اعضای هلال احمر شهرستان برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، رئیس انجمن های ورزشی شهرستان فردیس ضمن بازدید از این کلاس ها که صبح امروز در محل ساختمان جمعیت هلال احمر شهرستان در دو گروه جداگانه  برای آقایان و بانوان  برگزار شد؛ گفت: این کارگاه آموزشی  در جهت ارتقای توان امدادگری برای جمعی از اعضای جمعیت هلال احمر برگزار شد.

پیمان مددی با بیان اینکه کمیته جهت یابی از جمله کمیته های زیرمجموعه هیئت  انجمن های ورزشی است؛ بیان کرد: جهت یابی از رشته هایی است که علاوه بر مهارت جهت یابی مسیرها در ورزش هایی چون طبیعت گردی و غیره در افزایش توانایی های جسمانی و ذهنی افراد مؤثر است و با توجه به مهارت های  نقشه خوانی  برای نظامیان و امدادگران نقش کاربردی دارد.

وی توسعه این ورزش را از جمله برنامه های آتی هیئت انجمن های ورزشی شهرستان فردیس اعلام کرد و افزود:  این دوره با ارائه آموزش هایی جهت آشنایی  امدادگران با ورزش جهت یابی، توسط مسئول کمیته جهت یابی استان البرز برگزار شد که  دوره بعدی با ارائه گواهینامه از سوی فدراسیون جهت یابی کشور همراه خواهد بود.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز