برگزاری جشن آزادی خرمشهر و تجلیل از جانبازان در شهرداری منطقه 3
پرینت
#٣٨٣۴
95/03/04 سه شنبه 18:13

برگزاری جشن آزادی خرمشهر و تجلیل از جانبازان در شهرداری منطقه 3

همایشی بمناسبت نیمه شعبان و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر ظهر 3 شنبه 4 خرداد توسط شهرداری منطقه 3 در سالن همایش این شهرداری برگزار و تعدادی از جانبازان پرسنل شهرداری تجلیل شدند

فردیس نیوز همایشی بمناسبت نیمه شعبان و  گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر ظهر 3 شنبه 4 خرداد توسط شهرداری منطقه 3 در سالن همایش این شهرداری برگزار و تعدادی از جانبازان پرسنل شهرداری تجلیل شدند.

به گزارش فردیس نیوز، در این همایش که با حضور شهردار و پرسنل شهرداری منطقه3، رئیس اداره ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان فردیس برگزار شد مهندس محمد رضا سیفی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) ، فتح خرمشهر را فتح ارزش ها دانست.

شهردار منطقه 3 اعتقاد قلبی و باور مردم به اهداف نظام اسلامی و آرمان های امام خمینی (ره) و همچنین هماهنگی و همدلی رزمندگان اسلام در ارتش، سپاه و بسیج را از مهمترین دلایل فتح خرمشهر عنوان کرد و افزود: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری های جانبازان 8 سال دفاع مقدس هستیم و خدا را شاکریم که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عرصه خدمت رسانی به مردم مشغول فعالیت هستیم.

گفتنی است در این همایش مولودی خوانی بمناسبت ولادت حضرت صاحب الامر (ع) اجرا و در پایان از تعدادی از جانبازان پرسنل شهرداری منطقه 3 تجلیل بعمل آمد.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز