برگزاری نشست انجمن کتابخانه های عمومی استان

فردیس نیوز- جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان با حضور استاندار و رییس انجمن کتابخانه های استان و اعضای انجمن در سالن شهدای دولت استانداری برگزار می شود. 

به گزارش فردیس نیوز ، در این نشست به بررسی مصوبات جلسه قبل انجمن در خصوص وضعیت کتابخانه های عمومی استان از منظر عضو، امانت فضا و منابع عملکرد انجمن های استان بررسی می شود. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز به نقل از روابط عمومی کتابخانه های استان البرز با اعلام این خبر گفت : انجمن های کتابخانه های عمومی در کنار هیات امنا و دبیرخانه ها یکی از سه رکن نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد که به عنوان پشتیبان اجرایی و فکری کتابخانه های عمومی نقشی بی بدیل در پیشبرد چشم انداز نهاد کتابخانه ها در ارتقای مطالعه مفید و شاخص های کتابخانه های دارند.

 حجت الاسلام فلاح افزود: در مجموع 1104 انجمن کتابخانه های عمومی درکل کشور، 31 انجمن در سطح استان های کشور ، 400 انجمن شهرستانی و 635 انجمن بخش و شهری در سطوح مختلف کشور عزیز ایران اسلامی در حال فعالیت می باشند. 

وی افزود: استان البرز نیز دارای 19 انجمن شامل یک انجمن استانی با ریاست استاندار محترم ،5 انجمن شهرستانی شامل کرج ، ساوجبلاغ ، نظرآباد، اشتهارد و طالقان نیز با ریاست فرمانداران عزیز و 13 انجمن بخش و شهر - آسارا ، محمد شهر ، مشکین دشت ، ماهدشت ، گرمدره ، کمالشهر، چهارباغ ، کوهسار ، گلسار، شهرجدید هشتگرد ، تنکمان ، بالا طالقان و رحمانیه با مسئولیت شهرداران محترم می باشد. تعداد اعضای انجمن ها در استان 154 نفر می باشد. 

حجت الاسلام و المسلمین فلاح با اشاره به عملکرد این انجمن ها در سطح استان البرز گفت: در مجموع در سال جاری تعداد 68 جلسه در انجمن های استان برگزار شده است و 495 مصوبه به تصویب رسیده است حدود 370 مصوبه اجرایی شده است .

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه