برگزاری مسابقه والیبال تیم ملی بنگلادش و منتخب فردیس

نمایش توانایی های والیبالیستان فردیس؛ تلنگری برای مسئولین

مزرئی/ دیدار دوستانه والیبال بین تیم ملی بنگلادش و تیم منتخب شهرستان فردیس به همت هیئت فوتبال شهرستان در مجموعه ورزشی کورش برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، رئیس هیئت والیبال شهرستان فردیس هدف از برگزاری این مسابقه را نمایش توانایی های والیبالیستان فردیس و ایجاد شورو نشاط برای علاقمندان این رشته ذکر کرد و افزود: تیم ملی والیبال بنگلادش به مربیگری علی پور عروجی،  در اردوی  آماده سازی یک ماهه خود در ایران با تیم های مختلفی بازی کرده که این دیدار نیز به دعوت هیئت والیبال فردیس با تیم سیاوش سام این شهرستان صورت گرفت.

اصغر کریمی با اشاره به وجود پتانسیل بالای استان البرز و شهرستان فردیس در رشته ورزشی والیبال گفت: استان البرز با توجه به استعدادهای بسیار، جزو 10 استان برتر کشور در رشته والیبال است، اما متأسفانه به دلیل بی توجهی و بی مبالاتی مسئولین، تا کنون نتوانستیم در هیچ یک از رده های سنی لیگ های برتر و دسته های یک و دوی کشور، تیم و نماینده ای برای البرز داشته باشیم.

وی ضمن تأکید بر لزوم حمایت مسئولین از ورزش  افزود: امیدواریم برگزاری این بازی بین منتخبین شهرستان فردیس و تیم ملی بنگلادش، همچنین نمایش توانایی های استعدادهای والیبال شهرستان، بتواند تلنگری برای مسئولین شهرستان و استان در جهت حمایت از تیم ها و استعدادهای والیبال فردیس باشد.

رئیس هیئت والیبال شهرستان فردیس گفت: بازی برگشت تیم منتخب شهرستان فردیس با تیم ملی  والیبال بنگلادش روز یکشنبه در فدراسیون والیبال کشور برگزار خواهد شد.

وی همچنین از استقبال چشمگیر علاقمندان والیبال شهرستان فردیس از این بازی تقدیر کرد.

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی