برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرآموزش و پرورش شهرستان فردیس
پرینت
#۶۵۴٠
98/05/16 چهارشنبه 18:46

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرآموزش و پرورش شهرستان فردیس

105 هزار دانش آموز در 386 مدرسه فردیس ساماندهی می شوند

فردیس نیوز- مراسم تکریم و معارفه مدیرآموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرماندار ،جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان، مدیران مدارس و فرهنگیان صبح امروز در سالن همایش پژوهشگاه مواد و انرژی برگزار شد. طی این مراسم از زحمات 7 ساله فرشته فهمیده در این سمت تقدیر و ولی اله احمدی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان فردیس معرفی شد.

به گزارش فردیس نیوز ، در این مراسم فرشته فهمیده مدیر سابق آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس ضمن تقدیر از تلاش های همه همکاران و زحمت کشان در حوزه های مختلف این مجموعه از آموزشی تا خدماتی گفت: طی 7 سال گذشته در آموزش و پرورش ناحیه 2 و شهرستان فردیس در کنار همکارانم، همه تلاشم را برای خدمتی صادقانه به کار گرفتم و اکنون نیز امیدوارم در حوزه مسئولیت معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز بتوانیم گام های مثبتی در جهت رسیدن به اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت استان برداریم. 

در این مراسم ولی اله احمدی مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس با بیان اینکه مقدمات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید در حال آماده سازی است؛ گفت: امسال 105 هزار دانش آموز در 386 مدرسه دولتی و غیردولتی شهرستان فردیس فردیس سال تحصیلی جدید  را آغاز خواهند کرد.

وی با بیان اینکه 101 هزار ساعت نیروی انسانی در حوزه آموزش این مجموعه مورد نیاز است؛ اظهار داشت:  بر این اساس در مجموعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فردیس 4 هزار و 235 نفر همکار فرهنگی و معلم نیاز داریم که تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت های موجود معلمان و همکاران شاغل به صورت حق التدریس و ظرفیت ارزشمند  بازنشستگان نیروی انسانی مورد نیاز را تأمین کنیم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس همچنین اظهار امیدواری کرد که در مجموعه ت،ت نظارتش  در آغاز سال تحصیلی جدید  نه کلاسی بدون معلم و نه دانش آموزی بدون کلاس باشد.

گفتنی است فرشته فهمیده در 20/ 10/90 به سمت مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج منصوب شد و پس از 7 سال خدمت در این سمت با حکم سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش البرز به سمت معاون فرهنگی و پرورشی استان منصوب شد و ولی اله احمدی جانشین وی شد. 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...