برگزاری مانور اسکان اضطراری در شهرستان فردیس
پرینت
#٧٠۵٨
99/04/02 دوشنبه 14:24

برگزاری مانور اسکان اضطراری در شهرستان فردیس

  به مناسبت سال روز زمین لرزه رودبار و منجیل مانور اسکان اضطراری باهدف ایجاد آمادگی برای رویارویی با زلزله و کاهش آسیبهای ناشی از این پدیده طبیعی در شهرستان فردیس  و آمادگی نیرو های امدادی برگزار شد .

  به گزارش فردیس نیوز؛محجوبه نامجو رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان با اعلام خبر برگزاری این مانور اظهار داشت:با توجه به ضرورت آمادگی تمامی دستگاه‌های شهرستان در شرایط بحران به خصوص در زمان وقوع زلزله و همچنین ترویج فرهنگ ایمنی و آمادگی در مواجهه با بلایای طبیعی از ضروریات مدیریت شهری می باشد .

 به همین دلیل اقدام به برگزاری این مانور همراه با سناریوی مشخص شده که اجرای آن با سنجش آمادگی، توانایی و هماهنگی تمامی دستگاه های خدمت رسان  همراه بود .

 وی با اشاره به اینکه باید پیش از بحران میان سازمان‌ها هماهنگی ایجاد شود تا در زمان بحران آمادگی کامل برای مقابله وجود داشته باشد اضافه کرد:هر حادثه‌ای که رخ دهد چنانچه به موقع اقدامات لازم انجام نشود به یک بحران تبدیل می‌شود .

  گفتنی است:وی ضمن تقدیر از زحمات فرمانداری،شهرداری،دهیاری و فرمانداری سپاه شهرستان از همکای دستگاه های عضو ستاد مدیرت بحران شامل نیروی انتظامی، مرکز اورژانس ،سازمان آتش نشانی،جمعیت هلال احمر، پلیس راهنمایی و رانندگی ، سازمان آب و فاضلاب، شرکت توزیع نیروی برق،مخابرات،بهزیستی و سایر دستگاه های خدمت رسان در برگزاری این مانور بزرگ نیز نام برد .

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز