برگزاری جشن نیکوکاری با حضور مسئولین در مدرسه پناهی های فردیس+ عکس
پرینت
#۴٧٧٣
95/12/18 چهارشنبه 14:01

برگزاری جشن نیکوکاری با حضور مسئولین در مدرسه پناهی های فردیس+ عکس

فهمیده: جشن نیکوکاری فرصتی مغتنم برای مشارکت و کمک به همنوعان/ دانش آموزان بی بضاعت مدارس فردیس شناسایی و ساماندهی شده اند

فردیس نیوز مراسم جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور صبح امروز چهارشنبه 18 اسفندماه با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، معاونت پرورشی و مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و مسئولین آموزش و پرورش و کمیته امداد شهرستان در مدرسه شهید پناهی ها در شهرستان فردیس برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز ، در این مراسم مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس جشن نیکوکاری را فرصتی مغتنم برای مشارکت و کمک به همنوعان و دانش آموزان نیازمند خواند و افزود: جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در کلیه مدارس شهرستان فردیس برگزار می شود و دانش آموزان با کمک های خود در آستانه سال جدید و بهار طبیعت  لبخند را بر لب دوستان و همنوعان نیازمند خود می نشانند.

وی با بیان اینکه دانش اموزان بی بضاعت در سطح کلیه مدارس شهرستان شناسایی و ساماندهی شده اند افزود: این کمک ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح مدارس جمع آوری و در اختیار خانواده دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد.

فرشته فهمیده همچنین گفت: علاوه بر جشن نیکوکاری و کمک های کمیته امداد،  در اغلب مدارس شهرستان بصورت مستقل کمک هایی برای دانش آموزان بی بضاعت جمع آوری و بصورت سبدکالا ، لباس و غیره در قالب عیدانه به اولیای دانش آموزان بی بضاعت ارائه شده است.

وی افزود: در برخی از مدارس شهرستان نیز جمعی از اولیا و همکاران فرهنگی حامی دانش آموزان بی بضاعت هستند و در طول ایام سال بویژه در آغاز سال تحصیلی و آستانه جشن نوروز  این دانش آموزان را مورد حمایت خود قرار می دهند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس گفت: امیدواریم بتوانیم با اجرای برنامه های فرهنگی مناسب و جلب مشارکت دانش آموزان در کمک به همنوعان و امور خیر ، ضمن نهادینه شدن فرهنگ نوعدوستی در جامعه ، بتوانیم شادی را به همه دانش آموزان و فرزندان این مرزو بوم هدیه کنیم .

گفتنی است در این مراسم برنامه های متنوعی چون اجرای سرود، دکلمه و غیره توسط دانش آموزان مدرسه شهید پناهی ها که تحت نظارت سازمان دانش آموزی قرار دارند، اجرا شد و مسئولین حاضر در این مراسم مورد تشویق های ویژه دانش آموزان قرار گرفتند.

همچنین در حاشیه این مراسم دست سازه هاسی از دانش آموزان به نمایش گذاشته شد. مسئولین حاضر در مراسم با واریز کمک های خود در صندوق جمع آوری کمک های نقدی، دست سازه هایی از دانش آموزان مدرسه را به یادگار گرفتند.

درخت آرزوهای دانش آموزان از دیگر حواشی این مراسم بود که مسئولین را غافلگیر کرد. مسئولین با برداشتن هر برگ یا میوه ای از این درخت باید آرزوهای دانش آموزان را برآورده می کردند. داشتن دوچرخه زرد و تبلت از جمله آرزوهای دانش آموزان مدرسه شهید پناهی ها بود که مسئولین قول برآورده کردن آن را دادند.  

،

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...