بروز رسانی اتوماسیون اداری شهرداری فردیس در دستور کار
پرینت
#۶٩٨٩
99/01/16 شنبه 19:07

بروز رسانی اتوماسیون اداری شهرداری فردیس در دستور کار

فردیس نیوز- شهردار فردیس با اشاره به اینکه بروز رسانی اتوماسیون اداری شهرداری فردیس در دستور کار قرار دارد، گفت: این اقدام با هدف بهبود و بالا بردن روند کار و بکارگیری فضای IT انجام می‌شود.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده در حاشیه بازدید از پروژه های شهرسازی و عمرانی در دست مطالعه و احداث شهرداری فردیس که عصر شنبه انجام شد، با اشاره به وجود نقاط دارای بافت فرسوده در فردیس، اظهار کرد: با اجرای طرح باز آفرینی شهری در صدد هستیم با ارائه بسته های تشویقی به املاک‌، مالکین را در راستای نوسازی املاک خود ترغیب کنیم.

وی با بیان اینکه مناطق پیک، اهری، ارم، سرحدآباد و سرحدی و ... بیشترین بافت های فرسوده را به خود اختصاص داده اند، اضافه کرد: محدوده شهر فردیس حدودا چهار هزار و ۵۰۰ هکتار است که باید نسبت به ساماندهی بافت فرسوده آن به طور ویژه اقدام شود.

شهردار فردیس در بخش دیگری با اشاره به اینکه بروز رسانی ساختار اتوماسیون به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس قرار دارد، تاکید کرد: این اقدام با هدف بهبود و بهره وری بالا در انجام امور و ارائه خدمات سیستمی و بکارگیری فضای IT انجام می شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه روند مطالعات نقشه پایانه مسافربری فردیس در حال انجام است، عنوان کرد: این پایانه دارای خطوط درون شهری و برون شهری خواهد بود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز