بررسی امکانات و نیازهای مخابراتی شهرستان فردیس برای برگزاری انتخابات

فرماندار فردیس : کلیه امکانات و نیازهای مخابراتی لازم برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان پیش بینی شده است

فردیس نیوز - نشست تخصصی فرماندار شهرستان فردیس با مدیران IT استانداری البرز ، مدیران اداره‌ کل مخابرات و اداره کل ارتباطات جهت بررسی امکانات و نیازهای مخابراتی شهرستان برای برگزاری انتخابات برگزار شد .

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست فرماندار فردیس با اشاره به انتخابات مهم  اردیبهشت 96 گفت: با همدلی و هماهنگی بین دستگاه ها و ادارات شهرستان و همچنین کمیته های تخصصی، انتخاباتی پر شور و سالم در شهرستان فردیس برگزار خواهد شد

وی افزود: ظرف چند ماه گذشته کلیه مقدمات ایجاد زیر ساخت های برگزاری انتخابات بررسی و کلیه امکانات و نیازهای مخابراتی لازم برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان پیش بینی شده و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

حمید احدی در ادامه با اشاره با بیان اینکه آگاهی نسبت به مسائل فنی و داشتن  امکانات لازم در حیطه فن آوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات بسیار حائز اهمیت است خاطر نشان کرد: آموزش نمایندگان هیأت‌های نظارت و اجرایی در شعب اخذ رای جهت برگزاری انتخابات الکترونیکی لازم و ضروری است .

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد با بررسی و رفع نواقص و کاستی های موجود، با تمام توان شهرستان را محیای برگزاری انتخاباتی باشکوه نماییم .

در این نشست موضوعاتی از قبیل میزان امکانات و تجهیزات مورد نیاز و همچنین تمهیدات مورد نیاز در حیطه فن آوری ارتباطات مورد بررسی قرار گرفت و اعضاء حاضر در جلسه پیشنهادات و راهکارهای لازم را برای برگزاری انتخاباتی مطلوب در فردیس ارائه دادند .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه