برخورد قاطع با متخلفان تخلیه نخاله در فردیس

حسنی: ورودی های غیرضروری شهر فردیس مسدود شود

فردیس نیوز- بخشدار مرکزی شهرستان فردیس بر لزوم جلوگیری از تخلیه نخاله در شهر فردیس تأکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز، ابراهیم حسنی در حاشیه نشست کارگروه پسماند فردیس که صبح امروز با حضور نمایندگان دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به حجم نخاله های موجود در فردیس گفت: با هماهنگی دادستان محترم با متخلفین تخلیه نخاله غیرمجاز در شهر فردیس، برخورد قاطع خواهد شد

وی افزود: در حال حاضر با توافق انجام شده بین شهرداری های فردیس و شهرقدس، روزانه حدود 50 کامیون نخاله از سطح شهر جمع آوری و در محل کبیر رود شهر قدس تخلیه می شود؛ اما با وجود پهنه های باز اطراف شهر فردیس، نخاله های شهرهای همجوار به صورت غیر مجاز در فردیس تخلیه می شود.

حسنی با بیان ورودی های غیر ضروری و مناطق آسیب پذیر برای تخلیه نخاله، از جمله انتهای شهرک صنعتی سیمین دشت توسط شهرداری مسدود می شود، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده تخلیه نخاله در گوشه و کنار شهر، با ارسال تصاویر و شماره پلاک خودرو به شماره تلفن هایی که متعاقبا توسط شهرداری در سطح شهر اطلاع رسانی خواهد شد، در شناسایی متخلفان، حفظ پاکیزگی و کاهش آلاینده های شهری مشارکت کنند.

وی افزود:  قرار است با هماهنگی و محوریت بخشداری مرکزی نشستی با بخشداران شهرهای اطراف برای هماهنگی و توافق در خصوص تعیین محل تخلیه نخاله اقدام شود.

بخشدار مرکزی فردیس با اشاره به مشکلات کامیون های تخلیه نخاله فردیس در شهرقدس افزود: این موضوع از طریق هماهنگی با فرمانداری و فرماندهی راهور شهرقدس پیگیری خواهد شد.

وی در بخش دیگری برلزوم ساماندهی مراکز ضایعاتی شهر پرجمعیت و متراکم فردیس تأکید کرد و افزود: مراکز ضایعاتی که در شمار مشاغل مزاحم و آلاینده شهری محسوب شده و هم اکنون در سطح شهر پراکنده است، توسط شهرداری ساماندهی خواهد شد.

حسنی اظهار داشت: قرار است طی بازدید میدانی اعضای کمیته پسماند و نیاز سنجی در سطح شهر، تعداد ایستگاه های مورد نیاز برای پسماند در سطح مناطق شهرداری فردیس، تعیین و توسط شهرداری جانمایی شود.

 

 

 

 

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه