برخورد قاطع با تخلیه غیر مجازنخاله های ساختمانی توسط کامیونداران

گود محمدی و حلقه دره محل تخلیه نخاله های فردیس

فردیس نیوز-  مدیرمنطقه 3 شهرداری کرج در خصوص تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در خارج از مراکز دفع و پردازش پسماندهای عمرانی هشدار داد.

 به گزارش فردیس نیوز، مهدی فاطمی گفت: با هر گونه تخلیه غیرمجاز نخاله های ساختمانی رانندگان وسایل نقلیه اعم از کامیونداران با بی توجهی به این امر نسبت به تخلیه آن در حاشیه، معابر، مبادی ورودی شهر و اراضی بایر در منطقه 3 اقدام می کنند از طریق مراجع ذیربط قاطعانه و قانونی برخورد خواهد شد

وی افزود: بر اساس بند 2 مصوبات ششمین جلسه کار گروه محیط زیست و پسماند شهرستان فردیس و تبصره 4 بند 2 ماده 55 قانون شهرداری به منظور جلوگیری از تخلیه هر گونه پسماند ساختمانی و خاک و نخاله در سطح منطقه به نصب بنر و اطلاع رسانی به شهروندان و معرفی مکان های مجاز تخلیه خاک و نخاله اقدام نموده است.

فاطمی اظهار داشت: بدینوسیله محل تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در آدرس های ذیل مشخص شده و رانندگان وسایل نقلیه (کامیون و کامیونت) موظف به تخلیه محموله های خود در محل تعیین شده می باشند و تخلیه در مکان های غیر از آدرس های اعلامی تخلف محسوب و طی هماهنگی صورت گرفته با دستگاه قضایی با متخلفین برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد.

مدیرمنطقه 3 شهرداری کرج با اشاره به اینکه طی ماه های گذشته عملیات جمع آوری و پاکسازی نخاله های ساختمانی درچند نوبت در حاشیه معابر صورت گرفته است، گفت: متاسفانه پس از اقدامات لازم از سوی شهرداری برای پاکسازی محل، مجددا شاهد تخلیه نخاله توسط رانندگان وافراد متخلف هستیم که این امر چهره شهر را مخدوش و مشکلاتی را فراهم شده است.

وی درباره نحوه برخورد با متخلفین افزود: افرادی که اقدام به تخلیه غیرمجاز پسماند ساختمانی در سطح شهر و حریم آن می‌کنند، براساس قانون پسماند، علاوه بر جریمه نقدی و توقیف طولانی مدت خودرو، مکلف به جمع‌آوری نخاله‌های تخلیه شده هستند.

مدیر منطقه 3 شهرداری کرج بر نقش سازنده شهروندان در جلوگیری از تخلیه غیر قانونی نخاله ساختمانی تاکید و عنوان کرد: شهروندان درصورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را با شماره 36574492 یا سامانه 137 در میان بگذارند.

فاطمی افزود: محل تخلیه نخاله های ساختمانی مهرشهر-کیانمهر محل تخلیه حلقه دره متعلق به شهرداری و محل دیگر تخلیه نخاله های ساختمانی جاده شهریار-کرج- هفت جوی خیابان ایرانیان گود محمدی تعیین شده است.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه