برخورد جدی و کنترل ساخت و ساز غیر مجاز در ایام نوروز

تخریب ۵ مورد تخلف ساختمانی در فردیس

فردیس نیوز- مشاور شهردار در امور حقوق شهروندی و مدیر بازرسی شهرداری فردیس از تخریب ۵ مورد تخلف ساختمانی در فردیس خبر داد و گفت: ساخت و ساز غیر مجاز در این شهر کاملا کنترل شده است.

به گزارش فردیس نیوز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، مسعود نجفی در خصوص این خبر اظهار داشت: دیوار کشی و اضافه کردن طبقات غیر مجاز ، از جمله تخلفات در موارد فوق بوده است که به سرعت نسبت به تخریب آن اقدام شد.

وی در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس ساختمان منطقه ۲ شهرداری فردیس نسبت به تخریب یک مورد دیوارکشی غیر مجاز در خیابان نصر فردیس اقدام کردند.

مدیر بازرسی شهرداری فردیس همچنین از تخریب دو مورد دیوار کشی غیر مجاز در بلوار فرمانداری و کوچه لاله غربی فردیس خبرداد و عنوان کرد: این اقدام با حکم قضایی و با حضور عوامل نیروی انتظامی و مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس تخریب شد.

وی همچنین تخریب یک طبقه غیر مجاز در خیابان پریسا شرقی فردیس را از جمله موارد تخریب شده برشمرد و تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری فردیس، مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز و جلوگیری از تخلفات ساختمانی است که در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.

نجفی به احداث طبقه غیر مجاز در خیابان نیلوفر ۱۶ فردیس اشاره کرد و  افزود: ماموران پلیس ساختمان شهرداری فردیس با حضور و اقدام به موقع از عملیات ساخت و ساز ملک مذکور جلوگیری کرده و قسمت ساخته شده را نیز تخریب کردند.

به گفته وی مصالح ساختمانی واحد های غیرمجاز جمع آوری شده است.

مدیر بازرسی شهرداری فردیس با اشاره به تشدید برخورد و جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در تعطیلات نوروزی، تصریح کرد: ساخت و ساز غیر مجاز در فردیس کاملا کنترل شده و در این ایام نیز مشابه روز های گذشته، با هر اقدامی  نسبت به ساخت و ساز غیر مجاز ، برخورد می شود.

وی با اعلام اینکه مدیریت شهری فردیس با حمایت مقام قضایی، بدون تعارف و به صورت جدی با متخلفان ساختمانی برخورد می کند، بیان کرد: از شهروندان می خواهیم در راستای جلوگیری از پدیده ساخت و ساز غیر مجاز و تخلفات ساختمانی با حوزه مدیریت بازرسی شهرداری فردیس همکاری کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف ساختمانی، مراتب را با سامانه ۱۳۷ شهرداری فردیس درمیان گذارند.

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه