برخورد جدی با تعلل مدیران در اقتصاد مقاومتی

استاندار البرز : مدیران کم کار در حوزه اقتصاد مقاومتی مورد بازخواست قرار می گیرند

فردیس نیوز - استاندار البرز با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و لزوم همکاری بیش از پیش مدیران، گفت: هر گونه تعلل در اقتصاد مقاومتی با برخورد جدی همراه است.

 به گزارش فردیس نیوز ،"سیدحمیدطهائی" پیش از ظهر امروز شنبه 22 خرداد در پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: طبق گزارش ها، برخی از دستگاه ها تا کنون هیچ گامی در مسیر اقتصاد مقاومتی برنداشته اند، باید توجیهات موجه خود را اعلام کنند، به استناد گزارش دکتر جهانگیری معاون محترم رئیس جمهور در جلساتی که با استانداران داشتند و هفته گذشته نیز رسانه ای شد، بنا دارند دستگاه هایی که به جد ورود به کار کرده اند و فعالانه پیگیر برنامه های اقتصاد مقاومتی هستند تشویق و مدیران کم کار و تعلل کننده مورد بازخواست قرار گیرند.

وی با بیان اینکه امیداورم در استان البرز مورد دوم را شاهد نباشیم افزود: باید تمام تلاش را بکار گیرید تا در عملکرد ها  و گزارش های ملی جزو استانهای موفق کشور باشید.

 طهائی ضمن تأکید بر حضور شخص مدیران در جلسات، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی را مکلف کرد تا از طریق دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی، گزارش مدیران غایب را هر چه سریعتر  به وزارتخانه های مربوطه اعلام کند.

وی با اشاره به اینکه گزارش عملکرد مسئولان برای اعلام گزارش باید همواره آماده باشد، گفت:  اقدامات و گزارش برنامه ها، مقدمه ای برای عملیات اجرایی آن است و طرح های مذکور باید به مرحله تحقق و اجرایی شدن برسد.

طهائی تأکید کرد: گزارش عملکرد شما مدیران باید تبدیل به اقدام و عمل شود و مدیران با جدیت بیشتر، پیگیر و پیشگام اقدامات حوزه خود باشند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه