برای نمایش قدرت، با آبروی شهر بازی نکنید!

فردیس نیوز- روز گذشته موضوع شایعه بمب گذاری در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس که در روز انتخاب شهردار و پس از پایان جلسه ۳ ساعته شورا مطرح بود ، در حالی از قول یکی از اعضای شورا به صورت گسترده ای از همه رسانه های استان و سپس خبرگزاری های رسمی کشور مطرح شد، که این گونه موضوعات به دلیل وجهه امنیتی، ایجاد فضای رعب و وحشت برای شهروندان، سلب اعتماد آنها به مدیران و بار منفی برای شهر، معمولا رسانه ای نمی شود.

همانطوری که در روز طرح این شایعه، با وجود حضور همه اهالی رسانه شهر فردیس، در محوطه شورا و آگاهی از این موضوع، به دستور فرمانده انتظامی شهرستان فردیس، این خبر از سوی هیچ رسانه ای درج نشد. چرا که علاقمندی و تعصب اهالی رسانه به حفظ آبروی شهرشان و تبعیت از دستور عالی ترین مقام انتظامی، در جهت حفظ امنیت شهر و جلوگیری از عواقب درج این شایعه، بسیار بیشتر از بُعد خبری آن اهمیت داشت که این اقدام رسانه ای ها شایسته تقدیر است. اما بعد از دوهفته و انتشار این موضوع در خبرگزاری ایسنا، رسانه ای ها دیگر تاخیر را جایز ندانستند و از روز گذشته، این خبر به سرعت در حال انتشار است.

از این موارد که بگذریم، در سال تحریم، جنگ اقتصادی و انتخابات که همه شبکه های معاند نظام اسلامی منتظر کوچکترین حرکت اشتباه هستند تا بزرگترین ضربه ها را بر پیکر اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کنند؛ نشر این اخبار در بازی های گرو کشی و دودستگی های شورای فردیس برای انتخاب شهردار، آن هم از سوی نماینده مردم، اقدامی تعجب برانگیز است.

در اقدامات و نمایش های شورا برای انتخاب شهردار، تنها موضوع امنیت ملی کم بود که آنهم به لطف لجبازی و خودخواهی های این روزهای دوستان، به کارنامه پربار شورای شهر فردیس اضافه شد.

آنچه از رفتار و سلوک این روزهای شورا نشینان به نظر می رسد، این است که مهم نیست چه کسی بر صندلی شهردار می نشیند، ویژگی های شخصیتی، توانایی و سابقه مدیریتی برای خدمت مردم، به قول عوام؛ کشک است. فقط قدرت طرفین مهم است که چه کسی را بر آن صندلی کذایی می نشاند.

نمایندگان محترم مردم در شورای شهر فردیس!

بر اساس پیام هایی که از روز گذشته و پس از انتشار این خبر تا به حال از مردم به دست ما می رسد، حالا که مسعود نجفی به عنوان سرپرست شهرداری به بهترین شکل از پَسِ مسئولیت اداره شهر برآمده، چشم مردم تنها به رفتار و عملکرد شماست. مردم، شهرشان را دوست دارند.

لطفا آبروی شهر را دستاویز لجبازی های خود نکنید!

و در پایان از شورای تامین شهرستان فردیس انتظار می رود با همه کسانی که برای رسیدن به مطامع خود، آبروی شهر و البته نظام را به بازی گرفته اند؛ چون همیشه، با قدرت برخورد کند.

مریم آقانوری/ این بار نه خبرنگار؛ فقط یک شهروند که آبروی از دست رفته شهرش را از شما طلب می کند


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه