برای حفظ و اعتلای نظام اسلامی، هردانش آموز یک شهید فهمیده باشد
پرینت
#۵۵۴٨
96/11/15 يكشنبه 02:11

برای حفظ و اعتلای نظام اسلامی، هردانش آموز یک شهید فهمیده باشد

تأکید بر ضرورت تقویت بنیه علمی و دینی دانش آموزان

مهدی مزرئی/فرماندار فردیس تقویت بنیه علمی و دینی دانش آموزان را سدی در مقابل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان اسلام دانست و از فرهنگیان خواست این مهم را در رأس امور خود قرار دهند.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در مراسم زنگ انقلاب که به مناسبت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی، صبح امروز در مدرسه رضوان شهرستان فردیس برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی  گفت: طبق تأکیدات مقام معظم رهبری دانش آموزان باید به سلاح ایمان مسلح شده و تحصیل، تهذیب و ورزش را با جدیت دنبال کنند.

وی آموزش و پرورش دانش آموزان را از موضوعات مهم و  مورد توجه ویژه دولت دانست و ضمن اشاره به روز 13 آبان خاطر نشان کرد: همه ما برای حفظ دستاوردها و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی باید یک شهید فهمیده باشیم . همه دانش آموزان باید از  فرصت آموزش برای کسب علم و اخلاق اسلامی به بهترین نحو ممکن بهره گیری کرده و همه تلاش خود را برای پیشرفت آینده این مرز و بوم به کار گیرند.

فرماندار فردیس با اشاره به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام در کشور ، بر لزوم تقویت بنیه علمی و دینی دانش آموزان تأکید کرد و گفت: دشمنان فرهنگ جامعه اسلامی را هدف قرار داده و متأسفانه جامعه در مقابل فرهنگ مبتذل غرب آسیب پذیر است؛ بر این اساس باید معلمان و مسئولین آموزش و پرورش، تقویت آموزه های علمی و دینی را در رأس امور خود قرار دهند.

وی بیان خاطرات انقلاب و تبیین  اهداف نهضت پیامبرگونه امام خمینی(ره) بر علیه رژیم ستمشاهی برای نسل جدید را از جمله مهمترین وظایف مسئولین بویژه معلمان و فرهنگیان دانست و افزود: این انقلاب خون بهای هزاران شهیدی است که همه ما امنیت و آرامش کنونی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خون این عزیزان هستیم.

اینانلو به موفقیت ها و دستاوردهای نظام اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی، نظامی و غیره اشاره کرد و گفت: همه دشمنان از ابتدای انقلاب تاکنون برای براندازی و به چالش کشیدن نظام اسلامی تلاش می کنند، اما بواسطه خون شهدا ، سیاست های نظام اسلامی در سایه زعامت مقام معظم رهبری(مدظله) امنیت، آرامش و اقتدار در کشورمان برقرار است.

وی با بیان اینکه آنچه موجب حفظ نظام می شود وحدت و همدلی است گفت: من دانش آموزان را مقدس ترین قشر جامعه می دانم و در حضور آنها از همه مسئولین شهرستان فردیس می خواهم که برای رسیدن به اوج پیشرفت و آبادانی، وحدت و همدلی را سرلوحه کار خود قرار داده و دست به دست هم برای رساندن فردیس به جایگاه واقعی خود تلاش کنیم. شهرستان فردیس در این برهه زمانی بیش از هرچیز نیازمند وحدت و همدلی است که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...