بخشداران جدید فردیس معرفی شدند
پرینت
#۶۴۶۵
98/04/15 شنبه 16:57

بخشداران جدید فردیس معرفی شدند

فرماندار فردیس: مساعدت برای رفع مشکلات، وظیفه مسئولان و مرهمی بر آلام مردم است

فردیس نیوز- مراسم تکریم و معارفه بخشداران دو بخش مرکزی و مشکین دشت شهرستان فردیس با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری برگزار شد و با حکم استاندار البرز  اسماعیل صادق زاده تجرقی و علی حکیمی خرم به ترتیب به عنوان سرپرست بخشداری های فردیس و مشکین دشت معرفی شدند.

به گزارش فردیس نیوز ، در این مراسم فرماندار فردیس ضمن تبریک ایام دهه کرامت، از نگاه ویژه استاندار البرز نسبت به بکارگیری بانوان و جوانان در سمت های اجرایی و مدیریتی در سطح استان تقدیر کرد و حضور بانوان و جوانان در مجموعه های مدیریتی استان البرز را نویدبخش ایجاد تحول  و پیشرفت در حوزه های مختلف اجرایی دانست.

ابوالفضل اینانلو همچنین با اشاره به اهتمام جدی استاندار البرز در موضوعات اقتصادی و رفع موانع تولید در سطح استان گفت: با پیگیری های ایشان بسیاری از مشکلات دیرینه شهرک های صنعتی استان، برطرف شده است. با تأکیدات دکتر شهبازی رفع مشکل شهرک صنعتی داشلیجه در شهرستان فردیس به صورتی ویژه مد نظر است تا علاوه بر خحفظ حقوق دو شهرستان کرج و فردیس، ناحیه ای صنعتی به نام زیبادشت، در شهرستان فردیس  فردیس داشته باشیم.

وی ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات بخشداران قبلی شهرستان فردیس در جهت رفع نیازها و مشکلات موجود، اظهار داشت:  شهرستان فردیس با ویژگی های خاص و جمعیتی متراکم و  آسیب پذیر نیازمند پیگیری جدی، تلاش مضاعف و اقدامات اساسی در جهت پیشرفت امور  توسط مدیران اجرایی به ویژه بخشداران است.  

فرماندار فردیس با تأکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع و افزایش وحدت و انسجام میان مردم و مسئولان گفت: در نتیجه بررسی های انجام شده، ارزیابی شهرستان فردیس در خصوص تکریم ارباب رجوع مثبت بوده و جزو شهرستان های برتر در سطح استان است.

وی با بیان اینکه مقدمات برگزاری انتخابات مجلس در سال جاری فراهم شده است؛ افزود: مردم همیشه در همه زمینه ها پشتیبان نظام جمهوری اسلامی بوده  و همواره در همه صحنه ها حضور فعال  داشته اند؛ اکنون همکاری و مساعدت برای رفع مشکلات آنها وظیفه مسئولان و مرهمی برای آلام مردم است.

در ادامه سرپرست بخشداری مرکزی فردیس بر اهمیت همدلی و همفکری مسئولان در جهت رفع مشکلات مردم تأکید کرد و افزود:  عدم وجود وحدت و انسجام بین مسئولان موجب ایجاد ناامیدی بین مردم و آسیبی در مسیر حرکتی نظام  مقدس جمهوری اسلامی است که امیدوارم بتوانم بستری برای ایجاد همدلی بیشتر بین مسئولان و افزایش مشارکت مردم، در حیطه وظایف بخشداری فراهم کنم.

اسماعیل صادق زاده با بیان اینکه در جهت تثبیت فعالیت ها در شهرستان نوپای فردیس، مسائل و پتانسیل های بسیاری وجود دارد؛ اظهار داشت: اگرچه تراکم جمعیتی بالای این شهرستان ممکن است به عنوان  تهدید محسوب شود؛ اما با برنامه ریزی و استفاده صحیح از پتانسیل ها  و ظرفیت های موجود، می توان از تهدیدها برای قراردادن  شهرستان فردیس در جایگاهی ویژه در سطح استان و کشور به عنوان فرصتی مغتنم،  بهره گیری کرد.  

در بخشی از این نشست علی حکیمی سرپرست بخشداری مشکین دشت نیز به مرور رزومه خود و سابقه 10 ساله اش در مجموعه های اجرایی وزارت کشور پرداخت. وی سابقه دبیری ستاد اجرایی انتخابات در استان کهکگیلویه و بویر احمد و سِمَت بخشدار چهارباغ به مدت 7 ماه را در کارنامه کاری خود دارد.

در پایان این نشست حکم سرپرستان بخشداری های مرکزی فردیس و مشکین دشت توسط فرماندار فردیس به صادق زاده و حکیمی داده شد. همچنین فرماندار فردیس ضمن تقدیر از زحمات ابراهیم حسنی و ناصرامرایی به عنوان بخشداران سابق شهرستان، حکم مشاور فرماندار را به ایشان اعطا کرد.

،

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...