با نگاه مثبت شورای فردیس؛
پرینت
#۶٣۶٩
98/02/23 دوشنبه 18:03

با نگاه مثبت شورای فردیس؛

کتابخانه تندرستی و دو قطعه زمین به کتابخانه های عمومی اختصاص می یابد

فردیس نیوز-  مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز گفت: نتیجه تعاملات سازنده مدیریت شهری فردیس با اداره  کتابخانه های عمومی نویدبخش تحولات اساسی در حوزه  کتاب و کتابخوانی در این شهر است.

به گزارش فردیس نیوز، احمدعلی هراتی در حاشیه نشست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس که با موضوع ایجاد تعامل برای افزایش سرانه کتابخانه  و راهکارهای مؤثر در خصوص ترویج فرهنگ مطالعه در فردیس پیش از ظهر امروز برگزار شد، نتیجه این نشست را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به همکاری مدیریت شهری فردیس به ویژه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، امیدواریم از طریق ایجاد تعاملات سازنده بتوانیم بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم.

وی با اشاره به نگرانی های موجود در خصوص کمبود سرانه کتابخانه در فردیس، توسعه فضای کتابخانه در این شهر را از جمله مهمترین موارد مورد بحث در این نشست ذکر کرد و گفت: مدیریت شهری فردیس در خصوص افزودن  مجموعه فضای فرهنگی پارک تندرستی به سرانه کتابخانه ها و تخصیص زمین برای ساخت دو کتابخانه جدید در این شهر نظر مساعد دارد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان البرز  به موضوع ایجاد کتابخانه سیار در سطح شهر، که از سوی رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر فردیس مطرح شد، اشاره کرد و افزود: ایجاد کتابخانه سیار با استفاده از اتوبوس یا مینی بوس که در صورت موافقت شورا با همکاری مدیریت شهری اجرا خواهد شد، فرصتی مغتنم برای افزایش دسترسی شهروندان به کتاب در مناطقی خواهد بود که به کتابخانه دسترسی ندارند.

هراتی موضوع ایجاد کتابخانه مرکزی شهرستان فردیس در برنامه سال 98 شورای اسلامی و تداوم نشست های کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس و اداره کل کتابخانه های عمومی استان را نویدبخش تحولات اساسی در توسعه کتابخانه ها و ترویج فرهنگ مطالعه در فردیس دانست.

وی با اشاره به نظر اعضای شورا در خصوص ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس و سایر فضای فرهنگی شهر، آمادگی  اداره کتابخانه های عمومی در این خصوص را اعلام کرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...