با صرف اعتباری 200 میلیونی اداره تبلیغات اسلامی فردیس در مکان جدید مستقر شد
پرینت
#۶٨٩۴
98/11/20 يكشنبه 13:43

با صرف اعتباری 200 میلیونی اداره تبلیغات اسلامی فردیس در مکان جدید مستقر شد

فردیس نیوز- مکان جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردیس با کمک شورای اسلامی شهر و صرف اعتبار 200 میلیون تومان افتتاح شد.

به گزارش فردیس نیوز، در حاشیه این مراسم که پیش از ظهر امروز  با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، فرماندار فردیس و جمعی از مسئولان برگزار شد؛ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن تقدیر از همکاری شورای اسلامی شهر فردیس، گفت: با همکاری شورا و شهرداری این شهر و صرف 200 میلیون تومان اعتبار، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در مکان جدید مستقر شد.

مهدی محمد بیگی با اشاره به وظایف اداره تبلیغات اسلامی در حوزه نظارت بر امور مساجد، مداحان،کانون های فرهنگی و غیره، اظهار داشت: در حال حاضر 43 مؤسسه قرآنی تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردیس در حال فعالیت است که از ابتدای سال با غربالگری در سطح این مؤسسات، مجوز تعدادی از مراکز غیرفعال باطل و 12 مرکز فعال به مؤسسات شهرستان اضافه شد که با توجه به کمبود مؤسسات قرآنی پسرانه در سطح شهرستان، 5 مؤسسه قرآنی جدید ویژه پسران در سطح شهرستان دایر شد. 

وی همچنین از فعالیت 400 هیئت مذهبی در سطح شهرستان خبر داد و افزود: 700 هیئت در شهرستان فردیس ثبت شده بود که طی بررسی های انجام شده، مجوز 300 هیئت غیرفعال حذف شد. همچنین  600 مداح و مبلغ سنتی و 120 روحانی در سطح هیئات و مساجد شهرستان تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی فعالیت می کنند.   

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان  فردیس همچنین گفت: این اداره علاوه بر فعالیت در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی راه اندازی انجمن اسلامی را در دستور کار خود دارد که این انجمن در حوزه سیاسی، ارزشی و مکتبی نقش بصیرت افزایی و روشنگری در جامعه را برعهده خواهد داشت.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری