با حضور استاندار البرز افتتاح شد
پرینت
#۶٠۵٧
97/08/13 يكشنبه 20:17

با حضور استاندار البرز افتتاح شد

فاز اول مجتمع تجاری- تفریحی اکومال در فردیس

مهدی مزرئی/ فاز اول مجتمع تجاری- تفریحی اکومال در فردیس با سرمایه گذاری بخش خصوصی با حضور استاندار البرز و مسئولین شهرستان فردیس  به بهره برداری رسید.

به گزارش فردیس نیوز، در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع تجاری- تفریحی اکومال در فردیس که ظهر امروز برگزار شد، استاندار البرز با اشاره به تحریم ها و وضعیت اقتصادی موجود، گفت: احداث این مجتمع در شرایط موجود کار بزرگی است که توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بخش خصوصی با صرف بیش از 200 میلیارد تومان انجام شده است.

محمدعلی نجفی اظهار داشت: با بهره برداری فاز اول این مجتمع، برای 700 نفر اشتغال ایجاد شده  و با  بهره برداری از کل مجموعه، برای  بیش از هزار و 400 نفر اشتغالزایی می شود.  همچنین این مجموعه با تسهیل در ارتباط بین تولید و توزیع و عرضه  کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب، گام مثبتی در جهت احترام به حقوق مصرف کنندگان برداشته است.

وی با بیان اینکه  بخش اعظمی از کالاهای موجود در این فروشگاه از محصولات تولیدکنندگان البرزی است افزود: سرمایه گذاری بخش خصوصی، پایدار است و همه مسئولین باید زمینه  جذب و توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی و حضور فعال تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را فراهم کنیم.

مقام عالی دولت در استان البرز  به جهش مثبت این استان در حوزه کسب و کار اشاره کرد و گفت: طی 9 ماه گذشته، البرز توانسته از رتبه 29 کشور در  حوزه کسب و کار به رتبه 8 برسد که با این روند، دستیابی  استان به رتبه های برتر کشور در حوزه اشتغال دور از انتظار نخواهد بود.

گفتنی است مجتمع تجاری- تفریحی اکومال در رزکان شهرستان فردیس با زیربنای  100 هزار مترمربع  و اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان ایجاد شده که قرار است تا پایان بهمن ماه امسال به صورت کامل به بهره برداری برسد.

 


 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز