با تخصیص اعتبارات مورد نیاز

با تخصیص اعتبارات مورد نیاز

خانه جوان فردیس تا پایان دولت به بهره برداری می رسد

فردیس نیوز- مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در سفره یک روزه خود به فردیس، در بازدید از پروژه های در حال احداث، با اشاره به ضعف های تخصیص اعتبارات به خانه جوان فردیس و نیاز حمایت فرمانداری برای رفع این مشکل گفت: بایستی به «خانه جوان» به عنوان پایگاه شناخت نیازهای جوانان و برنامه ریزی جهت تحقق اهداف، توجه ویژه ای شود و اگر تخصیص اعتبارات در استان ۱۰۰ درصد انجام شود  تا پایان دولت  این پروژه قابل افتتاح خواهد بود.

دکتر جانعلی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور استفاده از ظرفیت خیرین را  مد نظر داریم  و از سرمایه گذاران بخش خصوصی به منظور ایجاد مجموعه ورزشی با حمایت های ویژه از جمله موافقت اصولی و ارائه تسهیلات، استقبال می شود.

وی در خصوص بودجه تخصیص یافته به خانه جوان گفت: ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار خانه جوان است که تا کنون  ۶۰۰ میلیون از آن تخصیص یافته و امیدواریم با تخصیص ۳ میلیارد باقی مانده بتوانیم خانه جوان را به اتمام برسانیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: در حوزه جوانان از طرح های مرتبط با اشتغال، کار آفرینی، ازدواج و سایر موضوعات مرتبط، استقبال می کنیم.

وی تصریح کرد: با انعقاد قرارداد با بانک کارآفرین در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی، یک میلیارد تومان اعتبار جهت برگزاری کلاس های رایگان برای زوج های جوان در نظر گرفته شده است.

جانعلی سرانه ورزشی استان البرز را کمترین سرانه ورزشی کشور دانست و افزود: سرانه ورزشی البرز ۵۰ سانتی متر است و دارایی های فضاهای روباز و سرپوشیده که به اداره کل ورزش مربوط می شود، ۷ درصد است که نسبت به استانداردهای لازم بسیار ضعیف بوده و امیدواریم با تکمیل پروژه های ناتمام به افزایش سرانه های ورزشی کمک کنیم.

وی در خصوص مجموعه ورزشی انقلاب هم گفت: برای بهسازی و توسعه مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره  انقلاب ۱۵ میلیارد تومان اعتبار دیده شده که در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش می کنیم پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد.


1 دیدگاه
[1] فرهاد - 99/11/20 دوشنبه 17:54
سلام ممنون از خبررسانی .ولی به این مسئولین محترم بفرمایید غیر از ورزش هم خیلی چیزها هست که بهش میشه رسید ولی از الان معلومه که چی میخاد بشه .کشاورزی .صنعت.هنر .اینها بترتیب اولویت هر جمع وجامعه ایی هست ولی از این راه رفتن در مسائل حاشیه ایی معلومه که کار شناسی نشده و از همین جا معلوم میشه که وردار وبرو بخوره .وهر کسی بلانسبت میخاد ساعت وموقعیت شقلیش رو تموم کنه و طبق عادت دو تا همایش بی هوده وچهارتا رومان بریدن و افتتاح زمین خالی بدون بودجه و بقیه ش رو همه میدونن .واما دعا میکنیم وانتظار داریم که درست فکر کنن وعمل خدا پسندانه ایی انجام بدن مسئولین مربوطه.انشالا. - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه