با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومانی
پرینت
#۶٠۴٩
97/08/09 چهارشنبه 09:59

با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومانی

طرح کاشی کاری پل بصیرت اجرا می شود

فردیس نیوز - شهردار فردیس از اجرای طرح کاشی کاری پل بصیرت با اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح از تکنیک اصیل ایرانی استفاده می شود.

به گزارش فردیس نیوز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، منوچهر غفاری با اشاره به آغاز عملیات کاشی کاری پل بصیرت فردیس، اظهار کرد: با طراحی، نورپردازی و آذین بندی پل ها، اِلِمان های شهری زیباتر می شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه طی سه ماه گذشته مطالعاتی برای زیباسازی پل بصیرت فردیس انجام شده است، تاکید کرد: هنرمندان گرافیک طرح های متعددی برای زیباسازی پل بصیرت ارائه کردند که یکی از آنها به تایید کارشناسان مدیریت شهری فردیس رسید و با رعایت آیین نامه ها و انتخاب پیمانکار واجد شرایط، انجام و عملیات کاشی کاری هنری بر بدنه این پل آغاز شد.

مساحت کاشی کاری پل بصیرت یکهزار و ۱۰۰ متر است

شهردار فردیس با بیان اینکه طرح کاشی کاری پل بصیرت هنری و زمان بر است، عنوان کرد: در صدد هستیم که این پروژه را برای بهمن ماه سال جاری به بهره برداری برسانیم.

وی با اشاره به اینکه مساحت کاشی کاری پل بصیرت یک هزار و ۱۰۰ متر مربع است، خاطرنشان کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای انجام عملیات اجرایی این پروژه حدود ۴۰۰ میلیون تومان است.

غفاری با بیان اینکه از طرح کاشی شکسته برای پل بصیرت استفاده می شود، گفت: این تکنیک برای پل هایی که لرزش زیادی دارند، مناسب است.

استفاده از طرح با اصالت ایرانی برای کاشی کاری پل بصیرت

شهردار فردیس با بیان اینکه طرح کاشی کاری پل بصیرت به صورت چیدن کاشی های رنگی روی بدنه انجام می شود، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری در نظر دارد با اجرای این طرح، در راستای تلطیف فضای شهری اقدام کند.

وی در بخش دیگری هدف از اجرای طرح کاشی کاری پل بصیرت را تنوع بخشی به فضای یکنواخت شهری، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در شهروندان و غیره اعلام کرد و افزود: طرح کاشی کاری دارای ماندگاری بالا و طول عمر مفیدی است که تنوع رنگی و درخشندگی لعاب کاشی ها نظر بیننده را در روز و شب به خود جلب می کند.

طرح کاشی کاری پل بصیرت، مفهوم “زندگی” را نشان می دهد

به گفته شهردار فردیس طرح کاشی کاری پل بصیرت، با اصالت و ایرانی است.

وی در بخش دیگری مفهوم کلی طرح کاشی کاری پل بصیرت را ” زندگی ” دانست و تاکید کرد: این طرح سه شکل اسب، درخت و اشکال هندسی را به صورت روایی به تصویر می کشد.

غفاری عنوان کرد: طرح کاشی کاری پل بصیرت از نظر رنگی و خرمی از مینیاتوری های ایرانی برگرفته شده و اجرای آن تحول اساسی در بهبود سیمای محیط خواهند بود.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...