بایستی به درک و بصیرت مردم اعتماد کرد
پرینت
#۶٨١٨
98/10/09 دوشنبه 16:36

بایستی به درک و بصیرت مردم اعتماد کرد

فردیس نیوز- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس ضمن گرامیداشت نهم دی، اعتماد به آگاهی مردم از شرایط کشور و منطقه را تنها راه خروج از بن بست ها دانست.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام حمید رضا ولیزاده در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، روز بصیرت و تجدید میثاق با ولایت، که ظهر دوشنبه در مسجد صاحب الزمان(عج) فلکه چهارم با حضور آحاد مختلف مردم برگزار شد، گفت: مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی در طول سالیان متمادی همواره ثابت کرده اند که هرگاه کشور،نظام و انقلاب به آنها نیاز داشته است حضور دشمن شکن خود را نمایان ساخته و نهم دی ماه سال ۸۸ تبلور این شناخت و آگاهی در تاریخ کشور بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس تصریح کرد: باید به درک، شناخت و بصیرت مردم اعتماد کرد و برای حل مشکلات معیشتی آنها اقدامات موثری انجام داد، چرا که دشمنان همواره در کمین نشسته تا با رسوخ به عمق جامعه، نظام و انقلاب را تضعیف کنند.

وی از اصحاب رسانه به عنوان نقطه اتصال آگاهی و بصیرت میان مردم و مسئولین نام برد و ادامه داد: اصحاب رسانه بایستی خود را به مردم نزدیک تر کرده و با انعکاس درست خواسته های به حق مردم، نقش بی بدیل خود در آگاه سازی و مطالبه گری را بسط و گسترش دهند، چرا که رسانه چشم تیزبین جامعه و خط مقدم مقابله با تهاجم رسانه ای دشمن است. رسانه جامعه را بیدار و امید را به آنها منتقل خواهد کرد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری