بانگ یا مهدی امشب در فردیس طنین انداز شود
پرینت
#٧٠٠٠
99/01/20 چهارشنبه 19:04

بانگ یا مهدی امشب در فردیس طنین انداز شود

کاروان ضدعفونی با پخش مولودی در فردیس به راه می افتد

فردیس نیوز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام رضا(ع) بر لزوم توجه شهروندان به اعمال و اذکار شب نیمه شعبان و دعا برای رفع مشکلات و ظهور حضرت حجت(عج) تاکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز،حجت الاسلام محمود رجبی ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج)، شب و روز نیمه شعبان را از برترین لیالی و ایام دانست و افزود: توجه و اطمینان قلبی به حضور صاحب الامر که به وجودش زمین و آسمان استوار گشته؛ موجب گشایش همه گره‌های دنیوی و اخروی عالم خواهد شد.

وی با اشاره به تقارن نیمه شعبان با فراگیری کرونا، گفت: اگرچه شیوع کرونا، مجالس باشکوه ذکر و بسیاری از نعمت های دیگر را از ما گرفت؛ اما باید ضمن اعتماد به رحمت خدای متعال، دعا و اذکار را فراموش نکنیم و در مسیر صاحب الزمان(عج) گام برداریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام رضا (ع)همچنین از شهروندان خواست در شب نیمه شعبان رأس ساعت مقرر از منازل خود ندای یا مهدی را طنین انداز کنند.

وی ضمن اشاره به اقدامات سپاه و بسیج در خصوص پیشگیری از کرونا، افزود: روز پنجشنبه و همزمان با نیمه شعبان، رأس ساعت 10 خودروهای حامل مواد ضد عفونی کننده، با پخش مولودی در سطح شهرستان فردیس به ضد عفونی کردن شهر اقدام خواهند کرد.

حجت الاسلام رجبی سخنان خود را با این آیه خاتمه داد : یَا أَیُّهَا الْعَزِیزُ مَسَّنَا وَأَهْلَنَا الضُّرُّ وَجِئْنَا بِبِضَاعَةٍ مُزْجَاةٍ فَأَوْفِ لَنَا الْکَیْلَ وَتَصَدَّقْ عَلَیْنَا إِنَّ اللَّهَ یَجْزِی الْمُتَصَدِّقِینَ.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز