بازرسی ویژه از مراکز تولیدی و صنعتی در جهت حفظ سلامت کارگران
پرینت
#۶٩٩١
99/01/17 يكشنبه 16:03

بازرسی ویژه از مراکز تولیدی و صنعتی در جهت حفظ سلامت کارگران

فردیس نیوز- رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: بازرسی ویژه در خصوص بهداشت کارگران در تمامی مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش فردیس نیوز، بهنام بهداروند با تاکید بر لزوم حفظ سلامت کارگران به عنوان موتور محرکه چرخه تولید، در خصوص این خبر اظهار داشت: نظارت و بازرسی ویژه بهداشتی کارگران در واحدهای تولید و صنعتی شهرستان توسط اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام می شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۳ هزار واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان فردیس وجود دارد؛ افزود: بازرسی ویژه از همه این واحدها در خصوص رعایت موارد بهداشتی و حفظ سلامت کارگران در مقابل کرونا، در دستور کار قرار دارد و روزانه تعدادی از این مراکز توسط بازرسان اداره کار ، همورد بازدید و بررسی قرار می گیرند.

بهداروند با تاکید برلزوم رعایت کلیه موارد دستورالعمل ابلاغی ستاد مقابله با کرونا در خصوص بهداشت کارگران توسط واحدهای تولیدی و صنعتی، ادامه داد: در صورت عدم رعایت پروتکل های لازم، با متخلفین برخورد و جهت جلوگیری و پلمب واحد اقدام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: همه ما در مقابل حفظ سلامت خود و جامعه مسئولیم و باید تلاش کنیم تا بتوانیم با شیوع بیشتر و از بین بردن این بیماری، مقابله کنیم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز