بازرسی ادارات فردیس با هدف ارزیابی عملکرد آنها

تابلوهای ورودی محدوده شهرستان فردیس نصب شد

فردیس نیوز بخشدار مرکزی از بازرسی ادارات شهرستان فردیس به منظور ارزیابی عملکرد آنها در راستای جلب رضایتمندی مردم خبر داد.

 به گزارش فردیس نیوز ، ابراهیم حسنی ضمن اعلام خبر فوق گفت: به دستور فرماندار محترم شهرستان فردیس بازرسی ادارات این شهرستان به منظور ارزیابی عملکرد آنها در راستای تکریم ارباب رجوع، جلب رضایتمندی مردم، اجرای قانون، انجام وظایف محوله و حفظ شئونات اسلامی توسط بخشداری در حال اجراست.

وی افزود: کیفیت هزینه کرد اعتبارات در طرح های مختلف و مشکلات موجود در ادارات و در بخش مرکزی فردیس شناسایی شد.

بخشدار مرکزی فردیس ادامه داد: از ابتدای سال 95 تا کنون حدود 30 درصد از دستگاه ها را شخصا بازرسی نموده و پس از بررسی فاکتورهای لازم به ویژه میزان رضایت مردم از عملکرد دستگاه ، برخی ادارات مورد تشویق یا تذکر قرار گرفتند.

وی همچنین از پیگیری تابلوهای ورودی شهرستان فردیس و در نتیجه نصب آنها توسط شهرداری های مناطق 3 ، 10 و مشکین دشت خبر داد و اظهار داشت: تنها تابلوی باقیمانده ، در مسیر ورودی پل فردیس به جاده ملارد می باشد که نصب آن به زودی توسط شهرداری کرج انجام خواهد شد.

حسنی همچنین بررسی وضعیت آرامستان های سرحدآباد و رزکان نو در شهرستان فردیس و نحوه خدمت رسانی به مردم را از دیگر اقدامات اخیر بخشداری مرکزی یرشمرد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه