بازدید از مراکز تحت نظارت طی ابلاغ شیوه نامه فاصله گذاری اجتماعی

بازدید از مراکز تحت نظارت طی ابلاغ شیوه نامه فاصله گذاری اجتماعی در موسسات فرهنگی هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس

فردیس نیوز- طی ابلاغ شیوه نامه فاصله گذاری اجتماعی در موسسات فرهنگی هنری و بازرسی از مراکز مذکور و با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از مراکز تحت نظارت اداره داره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس از نزدیک بازدید به عمل آمد.

به گزارش فردیس نیوز، حمید رضا ولیزاده رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس گفت: با توجه به بند یک صورتجلسه تفویض بازدید مراکز و اصناف فرهنگی و هنری دارای مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابلاغ شیوه نامه فاصله گذاری اجتماعی در موسسات فرهنگی- هنری، ضمن بازرسی از مراکز مذکور، نحوه رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مراکز تحت نظارت این اداره از نزدیک بررسی و در جریان روند فعالیت ها، مراحل تولید محصولات، برگزاری کلاسهای آموزشی و چگونگی فعالیت مراکز قرار گرفت.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس حمایت از مراکز فرهنگی هنری را از اولویت های این اداره برشمرد و افزود: با توجه به وظایف ذاتی این اداره در حمایت و پشتیبانی از مراکز فرهنگی و افزایش رضایتمندی آنان، کیفیت بخشی، بهبود و توسعه فعالیت های فرهنگی هنری مورد تأکید قرار گرفت.

وی همچنین در این بازدیدها از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و موانع موجود در آموزشگاه ها و مراکز فرهنگی هنری باخبر شد و برای برطرف نمودن آنها خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر این مراکز با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

گفتنی است در خلال این بازرسی ها، از تعدادی از مراکز غیر مجاز نیز بازدید بعمل آمده و تذکرات لازم در خصوص اخذ مجوزهای لازم ارائه شد..


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه