بار دیگر عاشورا به داد انقلاب رسید

شیعه را چگونه نسخ می کنند؟!!

فردیس نیوز-جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در سالروز حماسه 9 دی گفت :در حماسه 9 دی بار دیگر عاشورا به داد انقلاب رسید و مردم را از فتنه شوم دشمن آگاه کرد.

به گزارش فردیس نیوز، امروز چهارشنبه 9 دیماه اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان فردیس به همراه مسئولین ضمن راهپیمایی با شکوهی سالروز حماسه 9 دی را گرامی داشتند.  

سردار سید یوسف مولایی جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در اجتماع مردم فردیس در سالروز حماسه 9 دی گفت : امروز جامعه مسلمانان در وضعیت اسفناکی قرار گرفته و اسلام دچار یک مشکل اساسی شده است؛ توطئه دشمنان توسط تکفیری ها ، سلفی ها و برخی شیعه نماهای متعصب مثل داعشی ها چهره مهربان حضرت رسول اکرم و اسلام را در جهان منفور کردند به طوریکه اگر امروز صدها مسلمان در عراق ، سوریه، افغانستان و... کشته شود کسی چیزی نمی گوید.

وی افزود : نماد اسلام، امروز داعش است که با پرچم اسلام مسلمانان را سر می برند و کسی دم بر نمی آورد. شیعه را چگونه نسخ می کنند؟!! داعشی ها و شیعیان لندنی وجهه وقیهی از شیعه و سنی در جهان به نمایش گذاشتند برای همین است که امروز میلیون ها مسلمان کشته می شود و کسی اعتراضی نمی کند چرا که وجهه مسلمانان نسخ شده است.

سردار مولایی در خصوص فتنه 88 اظهار داشت: این فتنه یک توطئه سازماندهی شده توسط آمریکائی ها بود که طبق مستندات موجود از 4 سال قبل با تشکیل گروه های مختلف از جمله خانه آزادی به طراحی این فتنه مشغول شدند و سپس با وارد کردن سیاستمداران به عرصه انتخابات، استفاده از کشورهای هم پیمان انگلیس ، فرانسه ، بویژه کانادا و رسانه ها و فضای مجازی در تحریک افکار عمومی و متشنج نمودن فضای انتخابات تلاش کردند تا به اهداف شوم خود برسند.

وی ادامه داد : دشمن سناریوی سنگینی تدارک دیده بود و بارها بوسیله گروه های مختلف تروریستی نظیر تندر ، عبدالمالک ریگی و گروهکهای منافقین اقدام به بمب گذاری  در کشور به قصد ایجاد نا امنی کرد که بوسیله سربازان ملت شناسایی و در نطفه خفه شد.

جانشین فرمانده سپاه جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) با بیان اینکه فتنه در قرآن به معنی آزمایش است و اکثریت مردم ما پیروز این میدان بودند گفت: 9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود . نقطه ای که مردم را از مسیری که در آن قرار داشتند بازگرداند و مردم با توجه به عاشورای حسینی موفق شدند از این لاک پیچیده و خطرناک خارج شوند و بار دیگر عاشورا به داد انقلاب رسید و مردم را از فتنه شوم دشمن آگاه کرد.

وی افزود: امروز استکبار جهانی امید دارد اسلام را به زمین بزند و می گوید یک حکومت نمی تواند به مدت طولانی هم جمهوری باشد و هم اسلامی. نبرد برای آینده از هم اکنون آغاز شده و فتنه ها سخت تر خواهد شد .

مولایی در پایان گفت : تنها بصیرت و همت مردم و پاسداشت خون شهدا در سایه  هدایت مقام معظم رهبری می تواند در عدم موفقیت دشمن و جلوگیری از دستیابی به اهداف پلید استکبار جهانی و سربلندی ایران اسلامی مؤثر باشد . 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه