بارگذاری جدید جمعیتی در فردیس متوقف شد

احدی : بیمارستان فردیس با پیشرفت فیزیکی 57 درصدی در حال احداث است

فردیس نیوز- حمید احدی با ارائه گزارشی از عملکرد فرمانداری در دوران تصدی گری خود در سمت سرپرست فرمانداری فردیس گفت: با پیگیری فرمانداری و مصوبه شورای برنامه ریزی استان بارگذاری جدید جمعیتی در شهرستان فردیس متوقف شد.

به گزارش فردیس نیوز، سرپرست سابق فرمانداری فردیس در مراسم  معارفه سرپرست جدید فرمانداری این شهر گفت: در طول بیش از یک سال گذشته با همکاری دستگاه های شهرستان و حمایت مسئولین استان اقدامات بسیاری در راستای توسعه این شهر و رفع کمبودهای آن انجام شده است.

وی با اشاره به جمعیت متراکم شهرستان فردیس و تأکید بر لزوم زیرساخت ها به تناسب جمعیت شهرستان افزود: با پیگیری فرمانداری، همکاری استاندار محترم و مصوبه شورای برنامه ریزی استان بارگذاری جدید جمعیتی در شهرستان فردیس متوقف شده  و افزایش جمعیت فردیس تنها با سیر طبیعی خواهد بود.

حمید احدی ایجاد 54 مرکز بهداشت را از جمله اقدامات گسترده شبکه بهداشت و درمان در فردیس دانست و افزود:  با پیگیری فرمانداری و چندین مذاکره با وزیر محترم بهداشت ، ساخت بیمارستان فردیس از 28 اسفند سال گذشته آغاز شده و تا کنون 57 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی همچنین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر به دور از حاشیه و در سلامت کامل را از جمله مهمترین اقدامات فرمانداری در طول یک سال گذشته عنوان کرد و افزود: انتخابات هیئت مدیره شهرک صنعتی سیمین دشت که مدت ها به تعویق افتاده بود، نیز اخیرا با پیگیری فرمانداری برگزار شد.

سرپرست سابق فرمانداری فردیس تهیه شناسنامه امنیتی شهر با همکاری شورای تأمین، برگزاری اجلاس سراسری نماز ،مدیریت سفر ریاست جمهوری، برگزاری همایش کارآفرینی و اشتغال پایدار، پیگیری دریافت ارزش افزوده برای شهرستان، راه اندازی کمپ ماده 16 و جمع آوری معتادان متجاهر، راه اندازی اتوماسیون اداری، اجرای فیبر نوری و اتصال به شبکه دولت، افزایش چارت فرمانداری از 13 به 32 نفر و استقرار 7 اداره در فردیس را از دیگر اقدامات فرمانداری در  دوران تصدی گری خود برشمرد.

وی در ادامه گفت: در راستای اجرای قانون و تأمین سلامت عمومی جامعه 400 قلیانسرای غیرمجاز از سطح شهرستان جمع آوری شد و با پیگیری فرمانداری و از طریق تعامل شهرک صنعتی سیمین دشت، برای افراد معدودی که از این طریق بیکار شدند اشتغال ایجاد خواهد شد.

احدی به راه اندازی 28سازمان مردم نهاد و دفتر احزاب دذر فردیس اشاره کرد و افزود: از طریق سازمان های مردم نهاد، خواسته های مردم به صورت سازمان یافته به گوش مسئولین می رسد .

وی ساماندهی پوشاک و سرویس مدارس فردیس و برپایی نمایشگاه های دائمی مبل و نمایشگاه فروش مواد مورد نیاز مردم در مصلای امام خمینی فردیس را از دیگر اقدامات فرمانداری در جهت افزایش رفاه عمومی و ایجاد اشتغال در فردیس ذکر کرد.

گفتنی است پیش از ظهر امروز با حکم وزیر کشور ابوالفضل اینانلو جانشین حمید احدی در سمت سرپرستی فرمانداری فردیس منصوب شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه