بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
پرینت
#۶٣٢٢
98/01/29 پنجشنبه 15:06

بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور

کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است

فردیس نیوز- نماینده مردم کرج، فردیس اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با نگاه مثبت به بارش های امسال، گفت: پس از حدود 15 سال خشکسالی، بارش های اخیر فضای جدید در حوزه منابع آبی کشور ایجاد کرد.

به گزارش فردیس نیوز، محمد جواد کولیوند با حضور در مراسم متمرکز استانی سیل مهربانی هم کلاسی‌ها که در دبیرستان مهدیه ناحیه 3 آموزش و پرورش کرج برگزار شد، ضمن تقدیر از مشارکت چشمگیر مردم در کمک به سیل زدگان کشور، گفت: علیرغم تهدیدات و توطئه های دشمنان  برای ایجاد  نفاق در بین ملت ایران، سیل کمک های مردمی به سیلزدگان کشور، نشان دهنده اتحاد و همبستگی در میان ملت ماست.

وی با بیان اینکه در بارش های اخیر تمامی سدهای کشور، بیش از حد نرمال آبگیری شده است؛ افزود: با وجود سیلاب های و خسارات وارده ناشی از آن به هموطنان عزیز و زیرساخت های کشور،  پس از حدود 15 سال خشکسالی و نگرانی برای کمبود آب، بارش های اخیر فضای جدید در حوزه منابع آبی کشور ایجاد کرده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به اصول مطالعات و رعایت قوانین و مقررات شهرسازی، گفت: ساخت و ساز در بستر و حریم رودخانه ها مهمترین عامل آسیب  های ناشی از سیل در مناطق سیل زده به ویژه شهرستان پل دختر است که خسارات فراوانی به منازل و حتی زمین های بستر رودخانه وارد شده است.

وی مدیریت کمک های مردمی و توزیع منطقی و عادلانه بین هموطنان را مورد تأکید قرار داد و  افزود: در بارش های امسال بیش از 12 استان کشور درگیر وقوع سیلاب شدند و هموطنان بسیاری همه دار و ندار خود را از دست دادند که این امر مشارکت همگانی در کمک به سیلزدگان را ضروری می سازد. مردم نوعدوست ما در این حادثه نیز چون گذشته نقش خود را بهتر از همیشه ایفا می کنند که امیدواریم با توزیع کمک های مردمی به دور از هیجان و به صورت منطقی، بتوانیم اندکی از بار مشکلات و آسیب های وارده به هموطنانمان را کاهش دهیم.  

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز