اینانلو: از بخش خصوصی در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی حمایت می کنیم

فردیس نیوز- فرماندار فردیس بر لزوم توجه ویژه به ورزش و جوانان و حمایت از بخش خصوصی در توسعه زیرساخت های ورزشی تاکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در نشست مشترک هیئت های ورزشی شهرستان فردیس که پیش ازظهر امروز در سالن همایش شهرداری فردیس برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات مجموعه ورزش و جوانان استان و شهرستان در جهت ارتقای کیفیت ورزش فردیس، گفت: با وجود همه محرومیت ها در زیرساخت های ورزشی فردیس،همه رشته های ورزشی این شهرستان از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

وی با تاکید بر لزوم استانداردسازی ورزش و زیرساخت های ورزشی شهرستان فردیس، افزود: در این راستا پیگیری تخصیص املاک با کاربری ورزشی و حمایت از بخش خصوصی در جهت توسعه و ایجاد فضاهای ورزشی به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فردیس با اشاره به افتتاح سالن طبقاتی چند منظوره در فردیس در هفته دولت، گفت: با توجه به عدم وجود مکانی برای ایجاد دفاتر هیئت های ورزشی شهرستان، در تلاشیم،استقرار هیئت های ورزشی در سالن طبقاتی را از اداره کل ورزش و جوانان را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به تاثیرات مثبت ورزش در همه حوزه های فرهنگی، اجتماعی و حفظ سلامت جامعه، بیان کرد: صرف هزینه در ورزش، سرمایه گذاری در همه حوزه هاست و فردیس با توجه به تراکم و حجم جمعیت و آسیب های اجتماعی، توجه ویژه به امور فرهنگی، ورزشی ضرورت دارد.

اینانلو به رشد بالای جمعیت مهاجر در استان البرز و شهرستان فردیس اشاره کرد و افزود: این امر موجب شده که اقدامات انجام شده در توسعه زیرساخت های مختلف به ویژه در حوزه ورزش، کمتر نمود داشته باشد.

وی با بیان اینکه توجه به حوزه جوانان به صورت ویژه در دستور کار است؛ بر لزوم ایجاد فضاهای مناسب برای ورزش بانوان تاکید کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی