ایمانی: فرمانداری پیگیری کند
پرینت
#۵۵٨٠
96/11/30 دوشنبه 04:22

ایمانی: فرمانداری پیگیری کند

تغییر مرز شهرستان فردیس به محدوده اتوبان

مریم آقانوری/ امام جمعه فردیس  بر ضرورت  تغییر مرزهای شهرستان فردیس از ریل راه آهن به محدوده اتوبان تهران- کرج تأکید کرد و آن را از مطالبات به حق مردم شهرستان دانست. 

به گزارش فردیس نیوز ، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی  در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس که عصر امروز با حضور اعضا در محل سالن باهنر اداره آموزش و پرورش شهرستان تشکیل شد، ضمن  تسلیت ایام فاطمیه افزود: مشکلات کشور به دیوان سالاری فرسوده سیستم ما مربوط می شود که به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله) باید مدیریت جهادی جایگزین دیوان سالاری فرسوده شود.

وی بر لزوم توجه و نگاه ویژه به حوزه علوم تربیتی تاکید کرد و گفت: مدیریت جهادی باید در آموزش و پرورش بویژه در حوزه علوم تربیتی شکل گرفته و انگیزه سازندگی و مدیریت جهادی برای پبشرفت و توسعه کشور در آینده سازان کشور ایجاد و به ارائه  خدمات بهتر به مردم بیانجامد.

امام جمعه فردیس در بخش دیگری از سخنانش به لزوم تغییر مرزهای شهرستان به محدوده اتوبان اشاره کرد و افزود: این خواسته از ابتدای شهرستان شدن فردیس مطرح شده که متاسفانه به دلایلی چون وجود سازمان ملی استاندارد در این محدوده،  مورد پیگیری قرار نگرفته است.

وی همچنین ادامه داد: با تعیین مرز شهرستان فردیس در محدوده اتوبان تهران- کرج و قرار گرفتن مناطقی چون حسین آباد، بنفشه و حوالی آن در فردیس، نیازی به تغییر ساختمان و انتقال اداره آموزش و پرورش شهرستان از مکان کنونی و مشکلات ناشی از این تغییر نخواهیم بود.

دکتر ایمانی با اشاره به اهداف اقتصاد مقاومتی، محدودیت اعتبارات و کمبود فضای آموزشی در شهرستان فردیس گفت: جداسازی و انتقال اداره آموزش و پرورش به شهرستان فردیس مستلزم هزینه های میلیاردی است  که امیدواریم با تغییر مرزهای فردیس به اتوبان با پیگیری فرماندار و حمایت استانداری از این ضرر و سایر مشکلات ناشی از آن، جلوگیری شود.

وی وظیفه شورای آموزش و پرورش را تعیین سیاست های کلان و راهبردی در حوزه تعلیم و تربیت نسل آینده کشور دانست و یادآور شد: نسل جوان امروز با مسائل بسیاری چون هجمه جنگ نرم، فضای مجازی و بسیاری موارد دیگر مواجه است که در شورای آموزش و پرورش باید برای آنها برنامه ریزی شود و مسائل جزئی در کمیسیون های فرعی این شورا تحلیل و بررسی گردد.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...